Jeden z najważniejszych polityków PiS przyłapany na zakupach

Aktualizacja: 2018-03-26 11:40 am

INFO: Fotoreporter “Faktu” przyłapał JE Joachima Brudzińskiego, ministra spraw wewnętrznych z PiS, na niedzielnych zakupach w supermarkecie.

Portal fakt.pl podkreśla, że nie dość, iż p. Brudziński robił zakupy w niedzielę, to dodatkowo pieniądze wydał w duńskiej sieci handlowej.

– Mówiłem wielokrotnie podczas dyskusji nad zakazem handlu w niedzielę, że byłbym załganym politykiem, gdybym twierdził, że nie robiłem zakupów w niedzielę. Robiłem i pewno jeszcze nie raz będę robił. Ale w przeciwieństwie do moich krytyków, nie płaczę, jak sklepy w niedziele są zamknięte – napisał na Twitterze szef MSWiA.

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (26-03-2018)

 


 

Głosował za zakazem handlu, a jego żona otworzyła w niedzielę sklep

INFO: WCz. Wojciech Kossakowski z PiS głosował za zakazem handlu w niedzielę. Tymczasem w ostatnią niedzielę jego żona otworzyła swój sklep monopolowy w Ełku – podaje wp.pl.

W niedzielny ranek w Ełku, dziennikarka portalu zrobiła zakupy w sklepie monopolowym należącym do żony posła PiS, p. Luizy Kossakowskiej. Portal publikuje zdjęcie otwartego sklepu, w którym pojawiają się kolejni kupujący. Oprócz żony posła PiS w sklepie była też ekspedientka, co mogłoby oznaczać złamanie ustawy o zakazie handlu.

Portal przypomina, że poseł Kossakowski mówił przed głosowaniem nad ustawą, że ograniczenie handlu w niedzielę “wpłynie korzystnie na życie rodzinne”. Sam głosował za wprowadzeniem zakazu sprzedaży.

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (19-03-2018)

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100716 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]