BBC znów kłamie na temat terrorystów

Aktualizacja: 2018-03-25 2:26 pm

INFO: BBC nie zamierza zrezygnować z kłamstw i uprawiania politycznej poprawności. Iracki imigrant i skazany za terroryzm p. Ahmed Hassan po raz kolejny przez brytyjską telewizję został nazwany “nastolatkiem z Surrey”.

Utrzymywana z pieniędzy brytyjskich podatników stacja BBC nie przekazuje informacji w sposób obiektywny, a jej narracja bliska jest lewicowym poglądom. W tzw. breaking newsach na Twitterze BBC skazanego za zorganizowanie zamachu w londyńskim metrze nazwała “nastolatkiem z Surrey”.

Oburzenia nie kryło wielu internautów, a także polityków. 

– To nie jest nastolatek z Surry. W żaden sposób nie można tak o nim mówić. To Irakijczyk i terrorysta, islamski terrorysta – stwierdził były rzecznik prasowy Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), p. Gawain Towler.

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100660 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]