Pracownicy POLIN za aborcją w „czarny piątek”? Muzeum powinno wyjaśnić sprawę

Aktualizacja: 2018-03-25 2:12 pm

Państwowe Muzeum Historii Żydów Polskich najprawdopodobniej stało się w piątek miejscem propagowania aborcji. Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia, które zamieścił na Twitterze – wszystko na to wskazuje – pracownik tej placówki.

 Pracownicy POLIN za aborcją w „czarny piątek”? Muzeum powinno wyjaśnić sprawę

fot. Twitter.com

To zaskakujące, ale w państwowej placówce muzealnej propagowano najprawdopodobniej zabijanie nienarodzonych dzieci. Dowodem na to może być zdjęcie Michała Kulisiewicza, pracownika promocji Muzeum Historii Żydów Polskich, który wrzucił na Twitter zdjęcie grupki osób, ubranych na czarno. Grupka ustawiła się do zdjęcia właśnie w budynku placówki.

Nie wiadomo czy osoby, które znalazły się na zdjęciu, są pracownikami placówki oraz czy zdjęcie zostało zrobione w godzinach ich pracy. Wiele jednak wskazuje na to, że zrobił je pracownik Muzeum, który w dodatku zamieścił je pod swoim nazwiskiem.

Władze POLIN, państwowej przecież placówki, nie powinni tolerować podobnych demonstracji na terenie Muzeum. Szczególnie, że ubiór na czarno w piątek symbolizował opowiedzenie się po stronie zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci, a także radykalnie antykościelnej lewicy. Przypomnijmy bowiem, że podczas demonstracji dochodziło do gorszących scen, w tym prób ataku na siedzibę kurii czy profanowania kościołów. Wznoszone były także bluźniercze hasła.

Jak dotąd przedstawiciele POLIN nie odnieśli się do zarzutów.

Źródło: twitter.com

ged

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-03-25)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100652 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]