USA: Media stosują podwójne standardy przemilczając skalę gwałtów Murzynów na białych kobietach

Aktualizacja: 2008-03-10 2:02 pm

Politycznie poprawne media amerykańskie systematycznie prowadzą rasistowską kampanię przeciwko białemu człowiekowi, rozdmuchując pojedyncze, niezwykle rzadkie przypadki przestępstw dokonanych przez białych mieszkańców na czarnych ofiarach, a zupełnie przemilczając masowe ataki czarnych na białych, szczególnie gwałty dokonywane przez Murzynów na białych kobietach.

Jak podaje Departament Sprawiedliwości w najnowszym raporcie (Raport U.S. Department of Justice – plik pdf, Tabela 42), w 2005 roku zanotowano 37 tysięcy 460 przypadków gwałtów i napaści o podłożu seksualnym, dokonanych przez Murzynów na białych kobietach, podczas gdy w tym samym czasie zanotowano tak mało przypadków gwałtów dokonywanych przez białych mieszkańców na czarnych kobietach, że statystycznie najbliższe jest to – uwaga! – ZERU procent, i tak właśnie ujęto to w statystykach DoJ.
Dysproporcja jest kolosalna, lecz zupełnie nie znajduje odbicia w mediach.

 

Kliknij na Image aby go powiększyć.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1781 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]