Aktualizacja strony została wstrzymana

Rabin Yehuda Levin: Homoseksualizm gorszy od Holokaustu!

Rabin Yehuda Levin, specjalny emisariusz amerykańskich i kanadyjskich rabinów ortodoksyjnych do Izraela, udzielił wywiadu agencji LifeSiteNews wypowiadając się na temat decyzji Sądu Najwyższego dopuszczającego rejestrację związków homoseksualnych w Izraelu.
Rabin Levin, reprezentujący w Izraelu przeszło tysiąc rabinów z całego świata, uczestnik chrześcijańsko-muzułmańsko-żydowskiej koalicji, która skutecznie doprowadziła do zablokowania parady homoseksualistów WorldParade w Jerozolimie, ostrzegł, że decyzja sądu jest „tym, na co niektóre grupy międzynarodowej społeczności muzułmańskiej czekały aby wskazać palcem, że to co najgorsze w kulturze Zachodniego świata, zostało wyeksportowane do Izraela, skąd ma rozprzestrzenić się na cały Bliski Wschód […] Nie chodzi wcale o żadną paradę, nie chodzi o międzynarodowe spotkanie – chodzi o homoseksualizację Ziemii Świętej i stąd całego Bliskiego Wschodu.” Rabin Levin dodał, że: „W sumie bardzo obawiam, że w pewnym momencie [Muzułmanie] będą w stanie użyć narzędzia terroryzmu przeciwko amerykańskim obywatelom na całym świecie, aby powiedzieć przez to, że ci okropni Amerykanie doprowadzili do eksportu tych świństw na rejon Bliskiego Wschodu”.

Rabin Levin skrytykował grupy i przywódców chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, którzy – tak zwykle głośni w sprawach dotyczących „prawa Izraela do swej ziemi” – przestają wypowiadać się krytycznie w sprawach homoseksualizacji Izraela. „Przyzwolenie na homoseksualizację Ziemii Świętej jest o wiele gorsze niż oddanie tej ziemi z powrotem Arabom.” – powiedział rabin Yehuda Levin.

Mówiąc o homoseksualizmie, rabin Levin podkreślił powagę sytuacji mówiąc: „Jest coś gorszego niż dokonanie eksterminacji niewinnego człowieka na tym świecie – jest nim eksterminacja człowieka na tym i w przyszłym świecie. Czyni się to poprzez wprowadzenie człowieka w grzech rozpusty. […] To jest gorsze niż [fizyczne] zabicie człowieka.”

Rabin Levin zastrzegając i podkreślając, że nigdy nie znajduje żadnego uzasadnienia dla jakiegokolwiek rodzaju ludobójstwa czy holokaustu, dodał, że: „W związku z tym, na pewnym poziomie nawet antysemityzm, który prowadzi do destrukcji Żydów, nie jest największym złem. Największym złem jest wzięcie Żyda – lub kogokolwiek innego – i próba zniszczenia jego duchowości. To właśnie jest największy holokaust.”

„Tak samo jak jest to walka o żydowskość, tak i każdy kto uważa Ziemię Świętą za naprawdę świętą – każdy na całym świecie – powinien obowiązkowo złączyć swe siły i stanąć w obronie moralności. Szczególnie środowiska chrześcijańskie w Ameryce powinny podjąć ostre działania. […] Ponieważ jesteśmy świadkami homoseksualizacji całego świata, oddani katolicy, Ewangelicy, Żydzi a nawet Muzułmanie powinni wspólnie stworzyć najszerszą koalicję, aby obronić świat, obronić Boże standardy w świecie”.

Rabin Levin powiedział też, że niebezpieczeństwo pochodzi nie tylko ze strony aktywistów homoseksualnych, ale również „tych, którzy niekoniecznie są homoseksualistami, ale wspierają ich, uważając, że w ten sposób uzyskają „koszerne przyzwolenie” na swoje własne heteroseksualne, niewłaściwe zachowanie.” Na koniec, rabin Levin zaapelował, że: „Najbardziej skutecznym sposobem okazania swojego sprzeciwu wobec historycznego holokaustu, jest zatrzymanie holokaustu duchowego, którego przyzwalanie polega na dopuszczaniu do homoseksualnej ofensywy.”

 

.