Kolejna firma zachodnia odmówiła współpracy z izraelskim biznesem

Aktualizacja: 2006-09-28 12:00 am

Kolejna firma zachodnia odmówiła współpracy z firmą izraelską, motywując to przeprowadzoną przez Izrael agresją na Liban – informuje izraelska agencja Ynet. Belgijska firma komputerowa U2U, z którą zamierzał nawiązać współpracę izraelski biznesmen, odmówiła kooperacji, a szef U2U Wim Yotrasprot napisał grzecznie lecz stanowczo: “Dziękuję za zainteresowanie się naszą firma, ale po dewastujących i nieludzkich zbrodniach wojennych popełnionych w Libanie przez Izrael oraz prowadzonego na Palestyńczykach reżimu, U2U nie życzy sobie wiązania siebie z produktami izraelskimi.” Avner, izraelski biznesmen po raz kolejny próbował nawiązać współpracę z U2U, lecz spotykał się z równie stanowczą odmową. Szef firmy U2U napisał, że: “Mam nadzieję, iż polityczna sytuacja w Pana kraju zmieni się radykalnie i zapanuje w nim pokój i respektowane będą nie-żydowskie kultury. Życzę wszystkiego najlepszego – Wim Yotrasprot.”

 

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=597 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]