Aktualizacja strony została wstrzymana

Wokalistka Charlotte Church potrzebuje egzorcyzmów

Znana wokalistka walijska Charlotte Church, po raz kolejny wywołała zgorszenie swoim zachowaniem. W nagranym dla brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel 4 nowym komediowym przedstawieniu, Charlotte Church występuje jako pijana zakonnica, która rozbija statuetkę Matki Bożej, zakleja usta Dzieciątka Jezus gumą do żucia i poradiuje spożywanie Komunikantów, które przedstawione są w kształcie tabletek narkotyku Ecstasy. Charlotte Church w ciągu zaledwie 20 lat swego życia zdążyła już niejednokrotnie ukazać swą nienawiść do Kościoła katolickiego, niedawno nazywając papieża Benedykta XVI „nazistą”.

Przeciwko zachowaniu się Church oraz nagranemu programowi – o którego dystrybucji kanał telewizyjny jeszcze nie zadecydował – zaprotestowali biskupi walijscy i brytyjscy katolicy.

Charlotte Church (urodzona w 1986 roku jako Charlotte Maria Reed) wychowywana przez przez matkę-katoliczkę, już od 3 roku życia występowała publicznie zdobywając muzykalnością i pięknym głosem wielką popularność. W wieku 12 lat występowała w koncercie dla papieża Jana Pawła II. Na świecie sprzedano do tej pory przeszło 10 milionów płyt w wykonaniu Charlotte Church.

 

Okładka jednego z albumów Charlotte Church

Pic. source: Wikipedia

 


 

Zob. również:

 

.