Córka Clintonów twierdzi, że satanizm jest religią jak każda inna

Aktualizacja: 2018-01-9 9:41 am

Nie milkną echa życzeń noworocznych jakie na Twitterze Chelsea Clinton złożyła kościołowi szatana. Pisaliśmy o tej sprawie wczoraj. [Córka Clintonów złożyła noworoczne życzenia kościołowi szatana! Matka może być dumna.] Tymczasem córka Hillary i Billa Clintonów, zamiast zdystansować się od niefortunnego wpisu brnie jeszcze dalej i określiła satanizm jako „religię”, która „zasługuje na nasz szacunek”.

37-letnia Chelsea Clinton zwróciła na siebie uwagę gorącymi pozdrowieniami kościoła szatana na Twitterze. Teraz twierdzi, że sataniści, czciciele diabła i lucyferianie zasługują na uprzejmość i szacunek.

Próbując ukryć pogłoski o związku z organizacją satanistyczną córka Billa i Hillary napisała na Twitterze:

“O, ludzie łaskawi. Możemy być sobą, pogodni, szanować i przyjaźnić się z innymi ludźmi, którzy nie podzielają naszych przekonań religijnych. Czasami nawet ich poślubiamy. Jestem metodystką, a mój mąż jest Żydem.”

Zatem Clinton porównała satanizm do jej własnej religii, metodystycznego chrześcijaństwa i judaistycznej wiary swego męża. Chelsea Clinton podjęła próba uczłowieczenia satanizmu, mówiąc że kościół szatana jest religią, która zasługuje na szacunek. Jest to czymś więcej niż zwykłym liberalnym, politycznie poprawnym bzdetem. To jest czyste zło.

Tymczasem Chelsea Clinton jest często widywana z odwróconym krzyżem. [w oryginale – zdjęcia. MD]

Zarzuty dotyczące związków rodziny Clintona z satanizmem pojawiają się już od jakiegoś czasu. [toć to nie „zarzuty”, to nobilitacja w kościele szatana. Coming out. MD]

eps

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=99024 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]