Nauczą, jak uprawiać marihuanę!

Aktualizacja: 2017-09-25 11:46 am

INFO: Uniwersytet Północnego Michigan jest pierwszą uczelnią w USA, która będzie oferowała zajęcia z uprawy marihuany.

Celem jest wyszkolenie ludzi do pracy w rozwijającym się sektorze legalnej marihuany. Szczególnie mowa tutaj o marihuanie do celów medycznych. 

– Ten obszar bardzo się rozwija. Już są Waszyngton, Kolorado, Oregon, Kalifornia, gdzie mamy w pełni legalną marihuanę do celów rekreacyjnych – powiedział prof. Brandon Crandon. – Ponad połowa stanów ma legalną marihuanę do celów medycznych. Do tego potrzeba wyszkolonych chemików analitycznych – dodał.

Źródło: www.rt.com

Opracował: JW

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97581 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]