Izrael nie wpuścił delegacji europarlamentu do Strefy Gazy

Aktualizacja: 2017-02-22 6:06 pm

Europosłowie przebywający z oficjalną wizytą w regionie mieli sprawdzić, postępy w odbudowie terytoriów palestyńskich po ofensywie z 2014 roku.

Izrael tłumaczy zakaz wjazdu faktem wpuszczania niektóych dyplomatów i personelu humanitarnego. Wizyta delegacji zaczęła się w poniedziałek, jednak procedury mające umożliwić europosłom odwiedzenie Strefy Gazy wszczęto już dwa tygodnie temu.

Szef delegacji, Cypryjczyk Neoklis Sylikiotis z lewicowej frakcji w PE Zjednoczona Lewica Europejska/Nordycka Zielona Lewica (GUE/NGL) oświadczył: Niewpuszczenie przez izraelskie władze członków delegacji Parlamentu Europejskiego do Gazy z arbitralnych powodów jest nie do przyjęcia, podobnie jak wyjaśnienia.

Eurodeputowany wskazał, że członkom PE “systematycznie” odmawia się wstępu do Strefy Gazy, i przypomniał, że od 2011 roku delegacje nie mogą odwiedzić tych terytoriów. Stwierdził: Co takiego jest w Gazie, co trzeba przed nami ukryć? Nasze stanowisko jest dobrze znane.

Pięcioosobowa grupa miała skontrolować projekty finansowane z unijnych pieniędzy, które mają przyczyniać się do odbudowy Strefy Gazy.

kresy.pl / rp.pl

Za: Kresy.pl (22 lutego 2017)

KOMENTARZ BIBUŁY: A obecne rządy w Polsce (tak jak i zdaje się wszystkie dotychczasowe…) oraz polscy europarlamentarzyści dalej bredzą o demokratycznym państwie o nazwie Izrael, nie zwracając uwagi na pogwałcenie przez ten nowo-twór państwowy dziesiątek rezolucji ONZ, czy tysięcy przypadków łamania praw człowieka. Według ONZ, Izrael jest liderem w łamaniu praw człowieka, przed Syrią, Iranem i Koreą Północną. Ale Żydzi grają na nosie wszystkim, bo… Właśnie, dlaczego mogą to robić
Retoryczne pytanie, ale jakoś żaden z dziennikarzy nie wskazuje na to, że Żydzi i usłużne im prosyjonistyczne kreatury mają niemal monopol na przekaz informacyjny w tzw. zachodnim świecie, że sprawują kontrolę na systemem finansowym w tymże świecie, z Federalnym Bankiem w USA, że ogłupiają ludzi na świecie poprzez mass-media hollywoodzkie, i że wreszcie stosują zamordyzm prawny atakując każdego niewygodnego przez wyszkoloną w talmudycznej moralności armię prawników.
Oto prawdziwy wizerunek nowo-tworu o nazwie Izrael – rzeczywistego źródła terroryzmu międzynarodowego i destabilizacji światowej.

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93969 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]