Edmund Janniger znów w MON

Aktualizacja: 2016-06-3 9:59 am

• 21-latek zajmie się strategią komunikacji międzynarodowej
• Wcześniej pełnił funkcję specjalisty ds. obronności
• Sprawa wywołała wiele kontrowersji

Edmund Janniger został specjalnym przedstawicielem MON ds. strategii komunikacji międzynarodowej – wynika z informacji zamieszczonym na profilu Jannigera na Twitterze.

Wcześniej, zaprzyjaźniony z szefem resortu Antonim Macierewiczem 21-latek, był w ministerstwie specjalistą ds. obronności.

Janniger nowym stanowiskiem chwali się w Internecie nie tylko na Twitterze – w jednym z portali opublikował m.in. artykuł nt. Trybunału Konstytucyjnego.

Janniger przestał pełnić funkcję doradcy Macierewicza 1 grudnia. Stanowisko sprawował zaledwie dwa tygodnie – pracował w biurze prasowym i odpowiadał za kontakty z zagranicznymi mediami. Sprawa odbiła się szerokim echem – opozycja wytykała 20-latkowi młody wiek i brak doświadczenia.

http://wiadomosci.wp.pl

Nie wiadomo, czy ktoś tak uparcie lansuje i wspiera chłopczyka Jannigera, czy też chodzi o przyjaźń z min. Macierewiczem. No bo przecież nie o kompetencje i doświadczenie.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-06-03)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87868 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]