Paranoje „in vitro”. Babcia urodziła swoją wnuczkę

Aktualizacja: 2016-01-9 6:55 pm

Dziewczynka ma na imię Kelcey, waży ponad 2,3 kg, urodziła się w jednej z klinik w Teksasie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że urodziła ją… jej własna babcia.

Kelley McKissack i jej mąż Aaron starali się bezskutecznie o dziecko przez trzy lata. Matka kobiety, 53-letnia Tracey Thompson, zdecydowała się na zostanie su rogatką po tym, gdy jej córka trzykrotnie poroniła. W kwietniu kobieta przeszła procedurę zapłodnienia „in vitro”. Dziecko przyszło na świat w wyniku cesarskiego cięcia, ponieważ – jak stwierdził jeden z lekarzy – była to „bardzo nietypowa ciąża”.

– Zobaczyć, jak moja córka przychodzi na świat – to był dla mnie najlepszy prezent – stwierdziła biologiczna matka dziecka. Dziewczynka ma na imię Kelcey, waży ponad 2,3 kg, urodziła się w jednej z klinik w Teksasie.

Szybko pojawił się problem w jaki sposób dziecko będzie się zwracało do kobiety, która je urodziła. Rodzice podkreślają, że chcą, aby Kelcey zwracała się kiedyś do niej per „babciu”. Nie mają zamiaru również ukrywać przed dzieckiem faktu, w jaki sposób przyszło na świat.

Źródło: rmf24.pl

KRaj

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85130 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]