Pomoc dla Kościoła w Azji

Aktualizacja: 2015-12-8 11:59 pm

Z redakcyjnej poczty:

Drodzy Wierni,

Po powodziach spowodowanych przez ulewne deszcze, które miały miejsce w mieście Madras i okolicach (deszcze trwały nieprzerwanie przez 10 dni), warunki społeczeństwa (6,000,000 mieszkańców) stają się coraz trudniejsze i niebezpieczne dla zdrowia. Jeden z naszych wiernych, Marylin Venkatesh, napisał, że ludzie są przerażeni. Utrzymująca się woda i nie wywiezione śmieci zaczynają powodować epidemie. Miasto jest sparaliżowane, lotnisko jest zamknięte, problemy z dostawami wciąż się pogarszają.

Wierni z naszej kaplicy św. Antoniego z Padwy są również dotknięci i proszą o Wasze modlitwy i moralne wsparcie. Ponieważ żyją oni w biedzie, trudno będzie im odbudować szkody, jakie powódź spowodowała w ich domach.

Jeśli chcielibyście im pomóc i przekazać donację, proszę o kontakt z azjatyckim przeoratem: district@sspxasia.com, można też wysłać czek do Generalnego Domu FSSPX (Schloss Schwandegg, CH-6313 Menzingen) lub do Centrali Dystryktu w Azji: Priory Saint Pius X, 286 Upper Thomson Road, 574402 Singapur

Z wyrazami podziękowania w imieniu wiernych z Madrasu, szczególnie za Wasze gorliwe modlitwy.

Ks. Karol Stehlin – Przełożony Dystryktu w Azji

Darowizny można również przekazywać przelewem na konta FSSPX w Polsce:
http://www.piusx.org.pl/darowizny

Bóg zapłać za hojność i ofiarność dla naszych bliźnich z Azji

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84485 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]