Biden: żydowscy przywódcy stoją za homoseksualnymi “małżeństwami”

Aktualizacja: 2013-05-24 10:31 am

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, wychwala żydowskich przywódców za to, iż pomogli zmienić nastawienie Amerykanów do “małżeństw” miedzy zboczeńcami i innych kwestii.

Biden twierdzi, iż kultura i sztuka wpływają na poglądy ludzi. Cytuje społeczne media oraz stary serial telewizji NBCTV “Will and Grace” jako przykłady czynników, które wpłynęły na zmianę nastawienia do homoseksualnych “małżeństw”.

Biden mówi, cytat: “Pomyślcie – za tym wszystkim, jestem gotów się założyć, że za 85% tych zmian, czy to w Hollywood, czy w mediach socjalnych, stoi działalność żydowskich liderów gospodarczych”.

Biden twierdzi, że wpływ [żydowskich liderów] jest ogromny i że zmiany [w społeczeństwie] były na lepsze.

Biden przemawiał we wtorek wieczorem na miesięcznym przyjęciu urządzanym przez Jewish American Heritage [Żydowsko-Amerykańskie Dziedzictwo] goszczone przez Democratic National Committee [Narodowy Komitet Demokratów]. Powiedział, że żydowskie wartości są zasadniczą częścią składową amerykańskiej tożsamości [To widać, słychać i czuć – admin]

Za http://abcnews.go.com

Wolne tłumaczenie gajowego Maruchy.

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-05-24)

 

Wiceprezydent USA: wartości żydowskie i homoseksualne na sztandarach

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden podziękował liderom żydowskim za pomoc w zmianie postawy Amerykanów w sprawie „małżeństw gejów i innych problemów”.

Biden docenił postawę Żydów, którzy „mają dużo do powiedzenia w Hollywood”. Wiceprezydent powołał się na propagowane przez nich programy kulturalne, filmy i sztukę, które zmieniły stanowisko obywateli amerykańskich wobec „małżeństw tej samej płci.”

Amerykański przywódca cytował media społecznościowe i seriale nadawane przez NBC np. „Will and Grace.” Wg wiceprezydenta, Żydzi, kierujący mediami społecznościowymi i mający najwięcej do powiedzenia w branży filmowej w Hollywood w „85 procentach przyczynili się do zmiany postawy w sprawie małżeństw homoseksualnych.”  Biden zauważył, że ten wpływ był „dobry.”

Swoje uwagi wiceprezydent wygłosił w ub. wtorek na spotkaniu zorganizowanym przez Krajowy Komitet Demokratów z okazji Miesiąca Pamięci Żydowskiego Dziedzictwa. Biden potwierdził, że „żydowskie wartości” w istotny sposób ukształtowały Amerykanów i wciąż są bardzo ważne.

Źródło: yahoo.com, AS.

Za: Polonia Christiana – pch24.pl (2013-05-29)

 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=68536 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]