Zakazane “Więźniarki”, czyli skandal w TVP

Aktualizacja: 2009-01-12 12:07 pm

TV Polonia wstrzymała emisję filmu “Więźniarki, czyli Dziewczyny z jednej celi” poinformował reżyser filmu.

Emisja filmu miala sie odbyc 16 stycznia. Jak napisał nam reżyser filmu, Piotr Zarębski Redaktor z TV Polonia pani. B. Luboinska jedynie stwierdzila ze… nie bedzie emisji z”przyczyn technicznych” co jest nie zrozumiale bo film bym zwtwiedzony przez komisje techniczna TVP, byl emitowany juz w programie 1 oraz dopuszczony z czasem antenowym 90 minut. Na moje pytanie dlaczego nikt nas nie poinformowal o tym fakcie – ta pani była lekko zdziwiona, że w ogole o to pytam. A nadmieniam ze pokazy tego filmu odbywaly sie w wielu miastach Polski przy udziale kilkuset widzow i ze na nich informowalismy o emisji filmu. Ponadto informowaly tez lokalne gazety i telewizje (w tym TVP 3) !!!Mysle ze takie traktowanie widzow zakrawa na wielki skandal – ale to jest chyba juz “norma” w TVP – napisał Piotr Zarębski.

(inf. wł.)


Za: niezalezna.pl
CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=5441 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]