Prośba Jadwigi Gosiewskiej do zespołu biegłych lekarzy medycyny sądowej

Aktualizacja: 2012-03-20 11:09 am

Ekshumacja mojego syna śp. Przemysława Gosiewskiego jest prowadzona na podstawie samodzielnej decyzji Okręgowej Prokuratury Wojskowej. Z powodu niedopuszczalnych różnic w dokumentacji z rzekomej sekcji oraz identyfikacji. Decyzję wymusiły na prokuratorach niedające się wyjaśnić różnice pomiędzy rosyjska dokumentacją sądowo medyczną, a powszechnie znanymi faktami oraz dokumentacją medyczną mojego syna zebraną przez prokuraturę w Polsce.

Zatem, to nie z winy rodziny dochodzi do koniecznej w tej sytuacji ekshumacji i sekcji – winni temu są ci, którzy zaniedbując swoje obowiązki dopuścili do pochówku bez wcześniejszych, wiarygodnych badań i dokumentów. Którzy zaniechali przeprowadzenia sekcji bezpośrednio po śmierci – tu, w Polsce.

Jako matka śp. Przemysława i jako lekarz zwracam się o wsparcie do zespołu biegłych sądowych, którzy będą badać mojego syna – przyjmijcie do swojego grona w roli eksperta dr Badena. Jego doświadczenie zdobyte między innymi przy badaniach ofiar tragicznego lotu TWA 800 wesprze wasze działanie, a mnie i rodzinie da poczucie większego spokoju, że zrobiliśmy wszystko aby dojść do prawdy o przyczynach śmierci mojego syna. Chciałabym nadmienić, że dla mnie prócz tego czy w trumnie znajdują się zwłoki mojego syna ważna jest wiedza w jaki sposób i dlaczego zginął mój syn i pozostali pasażerowie owego nieszczęsnego lotu.

Jadwiga Gosiewska, matka śp. Przemysława

KOMENTARZ BIBUŁY: Nie znamy prof. Badena, ale pierwsza “czerwona lampka” zapaliła się gdy wyczytaliśmy, że swoje zaufanie do władz potwierdził uczestnictwem w tzw. niezależnych badaniach sekcji zwłok zamordowanego prezydenta J.F. Kennedy’ego. Kolejnym ostrzeżeniem był jego udział w badaniach przy katastrofie samolotu TWA 800 – wielce kontrowersyjnej historii. (Polecamy tekst sprzed niemal sześciu laty: “W 10 lat po katastrofie TWA 800, dalej nie znamy prawdziwej przyczyny“.) W sumie: na pewno na świecie istnieją mniej zaangażowani ideologicznie specjaliści, na których można bardziej polegać.

A swoją drogą: któż to taki – imiennie prosimy – wynalazł właśnie tego pana doktora i polecił go polskim rodzinom smoleńskim?

 

  Tags:

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=53798 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]