Australia: Lesbijska para ubierała chłopca w sukienki…

Aktualizacja: 2011-09-13 9:01 am
Lesbijska para – rodzina zastępcza – przebierała swojego 6-letniego wychowanka w sukienki, po czym publikowała poniżające zdjęcia chłopca na Facebooku – donosi australijski The Daily Telegraph. Dziecko zostało odebrane kobietom. Jak to możliwe, że chłopiec trafił do takiej rodziny?

Chłopiec i jego 12-letnia siostra zostali odebrani matce w 2006 roku. Kobieta chciała odzyskać opiekę nad nimi, jednak sąd najwyższy odrzucił jej wniosek. Dzieci trafiły do pary lesbijek w 2009 roku.

Jedna z lesbijek jest właśnie w trakcie operacji zmiany płci, druga przechodzi leczenie niepłodności. Ośrodek adopcyjny uznał, że to idealna rodzina zastępcza dla małych dzieci.

Okazało się jednak, że 12-letnia Abby nie zaakceptowała nowego domu i została przeniesiona do innych opiekunów. W międzyczasie para zaczęła przebierać 6-letniego Campbella (imię zmienione) za dziewczynkę i umieszczać jego zdjęcia na portalach społecznościowych.

– Szukam odpowiedzi, dlaczego ktokolwiek dał tej parze dzieci pod opiekę – mówi Pru Goward, australijski minister do spraw rodzin.

Szacuje się, że nawet w Polsce, gdzie prawo zakazuje parom homoseksualnym adopcji, jest aż 57 tysięcy dzieci wychowywanych przez rodziców tej samej płci! Środowiska sodomitów otwarcie domagają się prawa do adopcji i traktowania na równi z parami heteroseksualnymi.

Przypadek australijskiej pary lesbijek jest drastycznym dowodem na to, że homoseksualiści nigdy nie powinni wychowywać dzieci!

(Napisał(a) Za wp.pl/r)

Za: Aspekt Polski (13 wrzesień 2011 ) -- [Org. tytuł: « Lesbijska para ubierała chłopca w sukienki!»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=43444 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]