Groźby wobec posła PiS: “Hofman … już nie żyjesz”

Aktualizacja: 2010-10-20 2:07 pm

Adam Hofman, poseł Prawa i Sprawiedliwości, poinformował prokuraturę warszawską o groźbach jakie otrzymał kilka dni temu.

To były nagrania na automatyczną sekretarkę w moim biurze. Głos na nich jest spokojny, przerażająco “profesjonalny”. W kontekście wydarzeń w Łodzi uznałem, że muszę o nich poinformować prokuraturę –

mówi nam poseł PiS.

W piśmie do prokuratury okręgowej w Warszawie Hofman stwierdza między innymi:

Do mojego Biura Poselskiego dzwoniono co najmniej dwukrotnie i grożono śmiercią. Spis nagrania automatycznej sekretarki oraz płytę z nagraniem tego zapisu dołączam. Zwracam się z prośbą o zapoznanie się ze sprawą i podjęcie właściwych działań.

Poniżej zamieszczamy zapis nagrań:

Pierwsza wiadomość:

Hofman … już nie żyjesz … masz dwa, trzy … dni … nie więcej … żegnam … jestem … tym, który wyrywa chwasty. Cześć.

Czwartek 5.41

Druga wiadomość:

Panie Hofman, miej pan odwagę i nie kryj się. Bo ja już dla Ciebie drzewo znalazłem. Cześć.

Czwartek 9.10

O sprawie jako pierwszy poinformował Polsat News.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: wPolityce.pl -- [Org. tytuł: « Groźby wobec posła PiS: "Hofman ... już nie żyjesz ... masz dwa, trzy ... dni ... nie więcej" »]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27648 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]