Białoruś mądrzejsza niż reszta “cywilizowanego” świata: Elton John zaśpiewa, jeśli będzie wystarczająco przyzwoity

Aktualizacja: 2010-06-11 9:59 am

Teksty homoseksualnego piosenkarza Eltona Johna zbada pod względem przyzwoitości białoruska Rada ds. Moralności. Dopiero potem zdecyduje, czy brytyjski muzyk otrzyma pozwolenie na koncert w Mińsku.

Zaplanowany na 26 czerwca koncert Eltona Johna stoi pod znakiem zapytania – informuje „Rzeczpospolita”. O konieczności prewencyjnej ekspertyzy powiedział agencji Interfax szef białoruskiej Rady Społecznej ds. Moralności Nikołaj Czerginiec.

Czerginiec nie ukrywał niewielkiego zainteresowania twórczoscią brytyjskiej gwiazdy, zwłaszcza gdy dziennikarz uświadomił mu, że Elton John jest zdeklarowanym homoseksualistą, który twierdzi, że „Jezus był gejem”.

Strażnik białoruskiej moralności nie wahał się odpowiedzieć rozmówcy, co myśli o takich poglądach. – Jezus Chrystus nauczał o miłości mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie należeli do jednej płci i dzięki temu przyszli na świat wszyscy ludzie, również ci, którzy preferują związki homoseksualne – oświadczył.

AJ/Rp.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Białoruś: Elton John zaśpiewa, jeśli będzie wystarczająco przyzwoity»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=22813 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]