USA: pederasta będzie odpowiadał za bezpieczeństwo uczniów

Aktualizacja: 2009-10-13 8:09 am

Kevin Jennings, nowo mianowany przez prezydenta Baracka Obamę urzędnik, który ma odpowiadać za rządowy program „Bezpieczna Szkoła” jest homoseksualistą i gorącym wielbicielem Harry’ego Haya (zmarłego siedem lat temu), promotora homoseksualizmu i pedofilii. Amerykańscy rodzice zastanawiają się, w jaki sposób człowiek taki jak on będzie dbał o bezpieczeństwo ich dzieci, gdy sam stanowi dla nich zagrożenie – donosi portal LifeSiteNews.com.

Podczas przemówienia, wygłoszonego 25 grudnia 1997 r. w Grace Church School w Nowym Jorku Kevin Jennings powiedział: – Jedną z osób, która zawsze mnie inspirowała był Harry Hay, który zainicjował w Ameryce walkę o prawa gejów.

– Wszyscy myśleli w 1948 r., że Hay jest szalony i rzeczywiście wszyscy wiedzieli coś, czego on nie wiedział, a mianowicie, że faktycznie był szalony. Wszyscy jesteście szaleńcami. Wszyscy jesteśmy szaleni. Wszyscy, którzy myślą w ten sposób są szaleni. Wiecie dlaczego? Dlatego, że chorzy ludzie utrzymują ten świat w ten sam stary (g…) sposób – mówił Jennings.

Uwielbiany przez Jenningsa Hay chciał m.in., aby zalegalizowano pedofilię. Sam przyznał, że został wykorzystany seksualnie, gdy miał 14 lat przez 25-letniego mężczyznę. Uważał mimo to, że było to dobre doświadczenie i zalecał je innym nastoletnim chłopcom.

Kevin Jennings sądzi, że niesłusznie oskarża się organizacje homoseksualne o czyny pedofilskie. Jego zdaniem prawdziwe molestowanie dokonuje się wtedy, kiedy dzieci są zmuszane do zachowania „tożsamości heteroseksualnej” i do zachowywania się jak heteroseksualiści. Oskarżył on o molestowanie rodziców, nauczycieli, lekarzy, prawników, polityków i media, które „narzucają” heteroseksualny styl życia. 

Rzecznik Białego Domu zapytany przez dziennikarzy, czy zdaje sobie sprawę z tego, że Jennings fascynuje się Hayem odpowiedział, że nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii.

Kevin Jennings jest homoseksualistą, wykładowcą akademickim oraz założycielem organizacji homoseksualnej Gay, Lesbian, Straight Education Network (GLSEN). Celem organizacji jest m.in. „edukacja która ma sprawić, że każde dziecko nauczy się szanować i akceptować wszystkich ludzi, bez względu na orientację seksualną i tożsamość płciową”. Organizacja ta jest zamieszana w skandal „Fistgate”. Zorganizowała ona w jednej ze szkół spotkanie, na którym uczono nastolatków niebezpiecznych technik homoseksualnych. Powszechnie uważa się, że GLSEN sieje propagandę homoseksualną w amerykańskich szkołach.

Źródło: LifeSitenews.com, AS

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14746 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]