Kilka przemyśleń

Aktualizacja: 2009-07-29 9:08 am

Szef amerykańskich Rezerw Federalnych, Żyd Ben Bernanke (czy kiedykolwiek ich szefem był nie-Żyd?) stwierdził w w Kansas City niedzielę, iż obecny kryzys finansowy może być gorszy, niż słynna Wielka Depresja z roku 1929. Kto jak kto, ale szef tej samej firmy, która spowodowała uprzednio właśnie Wielką Depresję, wie chyba co mówi.

Błazen Obama, odgrywający rolę prezydenta USA, wyznaczył Michaela Taylora z osławionej firmy Monsanto (założonej przez potomków żydowskich handlarzy niewolników i produkującej frankensteinowską żywność) na osobę odpowiedzialną za – uwaga! – zdrową żywność. Nie ma chyba w Stanach Zjednoczonych osoby, która by ponosiła odpowiedzialność za więcej chorób  i przypadków śmierci spowodowanych przez żywność, niż właśnie ten człowiek. Mówić o wyznaczeniu wilka, by pilnował stada owiec, to chyba zbyt łagodne porównanie.

Kilka dni temu zmarł ostatni brytyjski żołnierz z I Wojny Światowej, Harry Patch, w wieku 111 lat. Warto przypomnieć, iż I Wojna Światowa została zaplanowana i wykonana przez rodziny globalnych bankierów (zgadnij, czytelniku, z jakiej nacji się wywodzących), którzy czerpali wielkie zyski z obu krwawo walczących stron. Wojna ta pozwoliła na przekształcenie świata celem późniejszego wywołania jeszcze bardziej krwawych orgii wojennych. Potomkowie prawdziwych sprawców I Wojny są nadal przy władzy i robią dziś to samo, co wtedy – jedynie przy wykorzystaniu nowych, potężniejszych technologii masowych mordów na zbędnej części mieszkańców Ziemi.

Gajowy Marucha

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: Dziennik gajowego Maruchy -- [Org. tytuł: « Kilka przemyśleń»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=11855 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]