Apel o dołączenie do aktu zawierzenia Polski Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

Aktualizacja: 2020-03-24 10:58 am

Szanowni Państwo, Drodzy Wierni, Rycerze Niepokalanej!

Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X oraz Militia Immaculatae wspierają inicjatywę, której celem jest zawierzenie naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco i usilnie zachęcamy do dołączenia do ogólnopolskiego aktu zawierzenia Polski i Polaków Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, który odbędzie się 25 marca br., w święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie.

Pragniemy, aby każdy z Państwa dokonał aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Polski, samego siebie oraz rodziny, zarówno w kościołach i kaplicach, jak również w domach. Dodatkowo Rycerzy Niepokalanej gorąco prosimy o rozpowszechnianie wiadomości o tej inicjatywie oraz samego aktu zawierzenia wśród rodaków.

Dołączamy do apelu, aby takiego powszechnego aktu zawierzenia dokonały władze Rzeczypospolitej z jej Prezydentem na czele oraz wszyscy Polacy wraz z duchowieństwem, biskupami, w parafiach czy wspólnotach. W tym przedsięwzięciu powinny wziąć udział również szkoły, uniwersytety i wszelkie instytucje publiczne. Podobne akty są obecnie silnie propagowane i wcielane w życie, m.in. na Filipinach, w niektórych krajach Ameryki Południowej oraz w coraz większej liczbie krajów Europy. Niechaj każdy dom w Polsce będzie powierzony Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny!

Jako wierni Tradycji Katolickiej oraz rycerze walczmy o to, żeby w każdym polskim domu, parafii czy instytucji Jej Niepokalane Serce zajmowało szczególne, królewskie miejsce. Gorąco módlmy się i ofiarujmy, aby nasza Niepokalana Matka i Królowa raczyła po raz kolejny wziąć swój naród w opiekę.

Jej Niepokalane Serce zatryumfuje!

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną, zaczynając od Polski!

ks. Dawid Wierzycki FSSPX
moderator Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji w Polsce

Zobacz też: oficjalna strona internetowa inicjatywy

Za: Wiadomości Tradycji Katolickiej (24 marca 2020)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=112858 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]