Prof. Jan Żaryn: „Sprawa 447 wróci po wyborach”. Bądźmy na to gotowi

Aktualizacja: 2019-10-3 11:14 am

Gościem Radia Wnet był prof. Żaryn, senator z Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie przyznał, że po wyborach Polskę czeka kolejne starcie ws. ustawy 447.

We wczorajszym wywiadzie w Radiu Wnet, profesor Żaryn przyznał, że po wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 13 października, Polskę czeka kolejne starcie w sprawie tak zwanej ustawy 447 i walka z Żydami o prawdę historyczną. Jako senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości próbował oczywiście przekonywać, że PiS jednoznacznie sprzeciwia się roszczeniom żydowskim.

Profesor Jan Żaryn przyznał, że strona żydowska prawdopodobnie uszanowała wyraźne żądanie PiS, żeby do 13 października tematu roszczeń żydowskich nie poruszać. Poinformował, że nie wie nic na temat oficjalnych rozmów w tym temacie, o ile takowe w ogóle mają miejsce. Wyraził też swoje niezadowolenie, że rząd PiS wycofał się z nowelizacji ustawy o IPN, której profesor był zdeklarowanym sympatykiem.

Oczywiście uważni czytelnicy Mediów Narodowych i sympatycy idei narodowej wiedzą, że nie możemy być w najmniejszy sposób pewni, że po 13 października PiS będzie występował przeciwko naciskom żydowsko-amerykańskim. Tym bardziej w polskim parlamencie potrzebna jest siła, która będzie patrzyła zwycięzcom najbliższych wyborów na ręce. Bądźmy gotowi na kolejne starcie!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=110096 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]