Sensacyjne wyniki sondażu. Konfederacja deklasuje politycznych rywali notując 31 procent poparcia

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy może liczyć na 31 procentowe poparcie. Gdyby liczyły się tylko głosy młodych mężczyzn, ugrupowanie zwyciężyłoby zdecydowanie w nadchodzących wyborach do Europarlamentu.

Sondaż przeprowadził Kantar Public w dniach 4-9 kwietnia 2019 na próbie 788 osób. Obejmował on grupę najmłodszych wyborców uprawnionych do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Grupa została określona także pod kątem płci. Stanowili ją mężczyźni w wieku 18-30 lat.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy deklasuje politycznych rywali w tej grupie uzyskując 31 procent poparcia.

Na drugim miejscu jest PiS z 23 procentami poparcia, a na trzecim Wiosna, na którą zamierza głosować 18 procent wyborców.

Bardzo słaby wynik w tej grupie wyborców zanotowała Koalicja Europejska, którą chce poprzeć zaledwie 12 procent respondentów.

Wyniki ostatnich sondaży obejmujące wszystkich wyborców pokazują, że Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy przekroczy próg wyborczy w wyborach do Europarlamantu.

Za: Najwyższy Czas! ()

 


 

Oni już wiedzą! To dlatego trwa wściekły atak na Konfederację!

Śmiali się, potem przemilczali, a teraz zwalczają, ponieważ w obozie Prawa i Sprawiedliwości zapanowała konsternacja po publikacjach kolejnych sondaży i wyniku Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy.

W ostatnim czasie „Wiadomości” TVP dopuściły się kuriozalnego ataku na jednego z liderów koalicji Krzysztofa Bosaka, a medialną krucjatę od dłuższego czasu prowadzi Tomasz Sakiewicz – redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i organizator Klubów Gazety Polskiej, wspierający otwarcie Prawo i Sprawiedliwość.

Teraz już wiadomo, skąd tak nagła, raptowna i diametralna zmiana wobec środowisk patriotycznych, które zjednoczyły się pod szyldem Konfederacji.

„Skąd te wściekłe ataki pisowskich mediów na Konfederację? Według wewnętrznych sondaży Nowogrodzkiej poparcie dla naszej propolskiej koalicji sięga teraz nawet 9%. PiSy szczekają, Konfederacja jedzie dalej!” – czytamy na profilu Konfederacji.

Podczas relacji na żywo Janusz Korwin-Mikke powiedział: „Kampania się jeszcze nie zaczęła, a już w tej chwili widać, że wytaczają na nas potężne działa. Według sondaży, które zna rząd to jest około 9%. To jest na początek, narazie połowa ludzi jeszcze nie wie, że istnieje Konfederacja. Niech nas atakują„.

Skąd te wściekłe ataki pisowskich mediów na Konfederację? Według wewnętrznych sondaży Nowogrodzkiej poparcie dla naszej propolskiej koalicji sięga teraz nawet 9%.
PiSy szczekają, Konfederacja jedzie dalej! #DrużynaKonfederacjihttps://t.co/qcMHnXYiuX

”” Korwin Braun Liroy Narodowcy (@KONFEDERACJA_) 30 kwietnia 2019

Źródło: Janusz Korwin-Mikke/Facebook

Za: Najwyższy Czas! (01/05/2019)

 


 

Kaja Godek ujawnia, dlaczego PiS-owskie media nienawidzą Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. „Wcale nie «niejasności» i jakieś fotki w necie”

Tomasz Sakiewicz i jego skrajnie propartyjne media od kilku dni nie ustają w dokonywaniu ataków na Konfederację bezczelnymi fakenewsami. Oprócz standardowej ruskiej agentury i rzekomego pobierania pieniędzy z Kremla, poszło też nawiązanie do Targowicy. Kaja Godek odniosła się na Twitterze do tych bredni.

„Wiecie co przeszkadza mediom PiSu w @KONFEDERACJA_?” – pytała Internautów Godek.

„Wcale nie «niejasności» i jakieś fotki w necie, tylko poniższe postulaty” – stwierdziła wymieniając Zatrzymaj Aborcję, Stop Dewiacji, NIE dla Konwencji Stambulskiej, Stop447, niskie podatki, bon oświatowy, NIE dla pakietu klimatycznego, Stop UE.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1123339994284929024

Źródła: Twitter/nczas.com

Za: Najwyższy Czas! (01/05/2019)

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content