Empik wycofał gazetę ze sprzedaży za tzw. antysemityzm

Aktualizacja: 2019-02-12 4:06 pm

INFO: Sieć sklepów Empik nie będzie już sprzedawać dwumiesięcznika p. Leszka Bubla pt. “Tajemnice Świata” – informuje dorzeczy.pl.

Empik podjął decyzję o wycofaniu pisma ze sprzedaży po tym, jak jeden z użytkowników Twittera zauważył, że periodyk zieje anysemityzmem.

– Nie ma wątpliwości, że na łamach tego periodyku jest mowa nienawiści. W tej sytuacji zdecydowaliśmy, że natychmiast wycofujemy go z oferty i zdjęliśmy egzemplarze z półek – powiedziała rzeczniczka Empiku.

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (12-02-2019) – [Org. tytuł: «Empik wycofał gazetę ze sprzedaży za antysemityzm»]

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=106624 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]