Hawaje: Legalizacja eutanazji

Aktualizacja: 2018-04-3 9:18 am

INFO: Już wkrótce Hawaje dołączą do grona stanów, w których będzie można wykonywać eutanazję.

Odpowiednia ustawa ma olbrzymie poparcie w stanowej legislaturze, a gubernator Dawid Ige z Partii Demokratycznej też jest zwolennikiem zabijania śmiertelnie chorych ludzi.

Aktualnie eutanazja jest legalna w 6 stanach Ameryki, a zwolennicy “wspomaganego samobójstwa” mają nadzieję, że do końca roku legalizacja nastąpi też w Delaware i New Jersey.

Źródło: www.washingtonexaminer.com

Opracował: JW

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: korwin-mikke.pl (03-04-2018) -- [Org. tytuł: «Legalizacja eutanazji»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100903 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]