“Kolekcja różańcowa” – nowe projekty wyuzdanej bielizny damskiej

Aktualizacja: 2007-01-25 12:00 am

Znana angielska firma projektująca i produkująca ekskluzywną bieliznę damską, oznajmiła o wypuszczeniu w lutym br. nowej serii o nazwie: Kolekcja Różańcowa (Rosary Collection). Zestaw “Kolekcji Różańcowej” firmy Made by Nikki składa się z bezramiączkowego stanika, “pasa cnoty” i skąpych majteczek – wszystko odpowiednio “ozdobione” paciorkami różańcowymi. Projektanta Niki McMorrough powiedziała, że “Różaniec jest wiekowym symbolem czystości i pokoju i używany był przez wieki przez ludzi szukających zbawienia. Nie mogłabym nie pomyśleć o lepszym miejscu na umieszczenie [tych paciorków różańca] niż taki diabelsko dekadencki stanik.” Kolekcja dostępna będzie w dwóch kolorach: “Niebiańsko białym” i “Diabelsko czarnym”.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=871 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]