Aktualizacja strony została wstrzymana

Apel amerykańskiej organizacji katolickiej do Parlamentu Europejskiego w obronie Polski

Prężna organizacja katolicka działająca w Stanach Zjednoczonych, broniąca praw rodziny i prowadząca działalność edukacyjną – The Catholic Family and Human Rights Institute (C-FAM), wystosowała apel do Prezydenta Parlamentu Europejskiego, Hansa-Gert Pottering w obronie Polski i rządu polskiego, próbującego powstrzymać napór homoseksualnej propagandy w polskich szkołach.

Parlament Europejski przyjął 25 kwietnia br. rezolucję (Eng.) (Pl.) krytykującą Polskę za zapowiedzi reagowania na homoseksualną propagandę deprawującą młodych ludzi w szkołach. Podczas debaty w Europarlamencie głos zabrał m.in. parlamentarzysta Bogdan Pęk, który zaprotestował i ośmieszył poczynania lewackej opcji rządzącej Unią Europejską.

W liście protestacyjnym Katolickiego Instytutu Rodziny i Praw Człowieka C-FAM, zatytułowanym „Homoseksualne ręce – precz od Polski!”, padają słowa potępiające ideologiczne cele Europarlamentu:

„My, tysiące obywateli na całym świecie, solidaryzujemy się z Polakami i ostro potępiamy rezolucję Parlamentu Europejsckiego […] Rezolucja ta jest jawną próbą zastraszenia Polaków przed korzystaniem przez nich z przysługujących im praw do wychowywania swoich synów i córek zgodnie z ich kulturowymi i narodowymi tradycjami. Wzywamy Parlament do zaprzestania promocji tej radykalnej społecznej propagandy, polegającej m.in. na […] stosowaniu przez Parlament gróźb korzystania ze środków prawnych przeciwko Polsce.”

List Katolickiego Instytutu Rodziny i Praw Człowieka jest otwarty i każdy mający dostęp do Internetu może się pod nim podpisać.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji protestacyjnej wpisując swoje imię i nazwisko na formularzu dostępnym na stronie internetowej organizacji C-FAM.

.