- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Aktorka Rosie ODonnell nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń 9/11

Na blogu prowadzonym przez znaną amerykańską aktorkę Rosie O’Donnell [nb. znaną również ze swojej antykatolickiej fobii], pod datą 14 marca br. umieściła ona swoje spostrzeżenia dotyczące wydarzeń 11 września.

O’Donnell odniosła się bezpośrednio do zawalenia się budynku Numer 7, przywołując kilka znanych i doskonale przeanalizowanych przez niezależnych ekspertów faktów, jak np. to że tylko trzy razy w historii budynki o konstrukcji stalowej uległy zawaleniu się w wyniku pożaru – oczywiście chodzi o zawalenie się właśnie trzech budynków WTC w dniu 11 września. Wyliczyła również inne znane fakty, a więc to, że:

Rosie O’Donnell przypomina również całą gamę biur najważniejszych instytucji, które mieściły się właśnie w tym budynku, takich jak FBI, Departament Obrony, Urząd Podatkowy IRS, Służba Bezpieczeństwa US Secret Service, biura banków i wiele innych, które mogły mieć interes w takim a nie innym przebiegu wydarzeń.

Wpisem w swoim blogu Rosie O’Donnell włączyła się w rozszerzający się krąg znanych postaci Hollywoodu, którzy otwarcie kontestują oficjalną wersję wydarzeń 9/11.

ZOB. RÓWNIEŻ:

CZYTAJ: