- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Krucjata różańcowa w Ameryce przeciwko legalizacji tzw. homomałżeństw

Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji Rodziny i Własności zorganizowało 21 marca krucjatę wynagradzającą za grzech sodomii. Licznie przybyli mieszkańcy stanów, zgromadzeni w ponad 2 tys. miejsc publicznych odmawiali Różaniec, wyrażając przy tym swój sprzeciw wobec legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych. 

„Małżeństwa jednopłciowe” są obecnie dopuszczalne w 37 stanach. Jednak tylko w trzech za ich legalizacją opowiedzieli się mieszkańcy. W pozostałych przypadkach „małżeństwa sodomitów,” które de facto małżeństwami nie są, bo też nie mogą nimi być, zalegalizowano odgórnie, w wyniku decyzji kongresmenów lub sędziów. W Kalifornii władze wespół z sędziami zignorowały decyzję obywateli, którzy opowiedzieli się przeciwko uznaniu tego typu związków.

21 marca w liturgiczne wspomnienie św. Józefa, tysiące Amerykanów przyszło na wcześniej wyznaczone miejsca, by publicznie przeciwstawić się legalizacji haniebnego procederu. W niektórych stanach dobyło się po kilkadziesiąt „spotkań różańcowych”. – Ta krucjata jest niezbędna dla Ameryki, ponieważ wielu naszych przywódców nie chce powstrzymać zdobyczy rewolucji homoseksualnej – tłumaczy koordynator akcji Robert Ritchie, dyrektor America Needs Fatima.

Podobne krucjaty modlitewne odbyły się w latach poprzednich, za każdym razem gromadząc tysiące osób w różnym wieku.

Źródło: tfp.org., AS