- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Afroszwedzi w akcji

Na fińskim statku wycieczkowym „Viking Amorella” nocą z piątku na sobotę ub. tygodnia miał miejsce brutalny grupowy gwałt na 45-letniej Szwedce.

W niedzielę media dużymi tytułami donosiły o „ośmiu Szwedach” aresztowanych za gwałt. Media skrupulatnie pominęły jednak fakt, iż fińska policja musiała posługiwać się tłumaczem języka somalijskiego w sądzie podczas przesłuchania. Rzecz dziwna, rzadko się bowiem zdarza, aby Szwedzi potrzebowali usług somalijskiego tłumacza

Szwedzkie media bezczelnie zełgały, jak zwykle, gdy chodzi o przestępczość imigrantów. Gwałciciele są Afrykanami z Somalii, muzułmanami – a nie żadnymi „Szwedami”.

Co ciekawe, media w Finlandii natychmiast przyznały,  bez skrupułów, że chodziło o Somalijczyków. Tak więc skoordynowane wysiłki żydowskich właścicieli szwedzkich mediów wzięły w łeb i prawda wyszła na jaw. Do tego trzeba dodać wpisy naocznych świadków w mediach społecznych (Twitter, Facebook). A mimo to szwedzkojęzyczne media z oślim uporem nie chcą przyznać, iż gwałtu dokonali Somalijczycy. Najwidoczniej komuś zależy na obsmarowywaniu Szwedów.

Trzeba nadmienić, iż kilku spośród Somalijczyków ma już za sobą spore osiągnięcia na drodze przestępczości i znani są policji, co nie powinno nikogo dziwić.

Sven av Stockholm