Aktualizacja strony została wstrzymana

Barbarzyńska, inspirowana Talmudem moda wśród izraelskich „żołnierzy”

O specyficznej modzie panującej w izraelskim wojsku, wywodzącej się wprost z talmudycznej rasistowskiej ideologii, informuje izraelski dziennik Haaretz. Moda” żołnierzy” tzw. Izraelskiej Armii Obronnej (IDF) to noszenie koszulek z antypalestyńskimi, szowinistycznymi i ludobójczymi napisami. Koszulki z wizerunekiem palestyńskiej kobiety w ciąży i hebrajskim oraz angielskojęzycznym podpisem: „Jeden strzał – dwóch zabitych”; palestyńska matka płacząca nad zabitym dzieckiem i napis „Lepiej aby był użyty Durex„, sugerując że lepiej byłoby gdyby to zabite dziecko nie narodziło się; wizerunek izraelskiego „żołnierza” obok pobitej, potłuczonej palestyńskiej kobiety i napis: „Pewnie, że zostałaś zgwłacona”; wizerunki martwych dzieci, matki płaczące na grobach swych synów, meczety zrujnowane przez bomby – to tylko kilka przykładów mody panującej wśród młodych syjonistycznych barbarzyńców.

„Jeden cel – dwóch zabitych” – napis na koszulkach izraelskich „żołnierzy”
Photo: haaretz
.

Jak pisze dziennik Haaretz, cytując wypowiedź „żołnierza” z elitarnej brygady Givati,  „w wielu przypadkach napisy są przekazywane dowódcom wojskowym do zatwierdzenia”, jednak podobno nie zawsze kontrolują oni wybierane napisy i wizerunki.  W kilku przypadkach doszło do wydania zakazów drukowania koszulek, jak na przykład napisu „Nie skończymy zanim nie upewnimy się, że zabiliśmy”  („We won’t chill ’til we confirm the kill„) – stosowane w wojsku określenie na zabicie z bliskiej odległości, często strzałem w głowę. Zakazy te okazują się jednak jedynie symboliczne, gdyż i tak koszulki z tymi napisami zostały dopuszczone i wydrukowane w zeszłym roku w batalionie Haruv.

Opisana moda w wojsku izraelskim, to kolejny skandal wokół działalności zbrodniczej organizacji, czyli tzw. Izraelskiej Armii Obronnej: w zeszły czwartek prasa opublikowała wyznanania „żołnierzy” przyznających się do zabijania cywilów i dokonywania w Gazie aktów wandalizmu.

Celem uspokojenia opinii publicznej, dowództwo tzw. Izraelskiej Armii Obronnej zapowiedziało o wdrożeniu oficjalnego śledztwa. Rzecznik izraelskich sił zbrojnych IDF powiedział , że nadruki na koszulkach są prywatnymi inicjatywami i „nie są zgodne z wartościami IDF”.

Wartości moralne tzw. Izraelskiej Armii Obronnej były ukazane podczas ostatniej, grudniowo-styczniowej operacji w Strefie Gazy, gdzie zginęło ok. 1400 Palestyńczyków i 13 Izraelczyków.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – www.bibula.com – na podstawie Haaretz


Skip to content