Obywatel Izraela kandydatem na prezydenta Ukrainy

Aktualizacja: 2014-03-27 10:29 am

Trzymaj się mocno oparcia fotela: prezydentem Ukrainy może zostać obywatel Izraela.

[No a któż nadaje się lepiej na prezydenta, premiera, ministra spraw zagranicznych czy ministra finansów w dowolnym kraju, niż obywatel Izraela? – admin]

Bezczelność Żydów powala na wznak

Izraelska witryna internetowa Ynet donosi, iż Wadim Rabinowicz, żydowsko-ukraiński oligarcha [czytaj: złodziej – admin], posiadacz izraelskiego paszportu, mieszkający w kraju apartheidu, Izraelu, ogłosił zamiar kandydowania na stanowisko prezydenta Ukrainy.

Jest on jednym z czterech kandydatów w wyborach prezydenckich, jakie mają się odbyć 25 maja br.

Rabinowicz jest przewodniczącym Wszechukraińskiego Kongresu Żydów oraz założycielem Europejskiego Parlamentu Żydowskiego. Jako powód zgłoszenia swej kandydatury podał, iż chce udowodnić, że Ukraina nie jest antysemicka. “Uważam, że jestem doskonałym kandydatem, szczególnie w tych trudnych czasach”. [P. Rabinowicz jest doskonałym kandydatem na dowolne stanowisko w dowolnym kraju. Dziwne, że jeszcze nie zainteresował się Nadwiślańską Żydolandią – admin]

Trudno przewidzieć, czy Rabinowicz odniesie jakiś sukces w wyborach – prawdopodobnie w razie niepowodzenia dokona zwrotu o 180 stopni i oskarży Ukraińców o antysemityzm, którego w danej chwili nie ma. Niewykluczone, iż rozpocznie kampanię przesiedlania ukraińskich Żydów na okupowane terytoria palestyńskie.

Jeśli jednak zwycięży, Ukraina dołączy do klubu państw – proizraelskich dupowłazów, razem z Czechami, Mikronezją czy Fidżi.

http://www.redressonline.com
Tłumaczenie (z niewielkimi skrótami) – gajowy Marucha

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-03-27)

Ze stron izraelskich:

W 1980 roku, Rabinowicz został aresztowany i skazany na 14 lat więzienia z powodu czarnych przedsięwzięć rynkowych…

Za: dakowski.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=74007 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]