Order dla Józefa Szaniawskiego

Aktualizacja: 2012-09-15 1:49 pm

Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył pośmiertnie Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Józefa Szaniawskiego za wybitne osiągnięcia w dokumentowaniu i upamiętnianiu prawdy o najnowszej historii Polski i zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w kraju.

Order został przekazany Rodzinie przez Jana Lityńskiego, Doradcę Prezydenta RP podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w Warszawie 15 września 2012 r.

KOMENTARZ BIBUŁY: Pytanie czy ś.p. Józef Szaniawski przyjąłby odznaczenie od obecnego rezydenta Pałacu Prezydenckiego…

Za: Prezydent.pl (Sobota, 15 września 2012 ) -- [Org. tytuł: « Order dla Józefa Szaniawskiego»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=60899 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]