Radna PiS pomaga Biedroniowi

Aktualizacja: 2012-07-6 9:53 am

Radna Prawa i Sprawiedliwości z Miastka, pomaga posłowi Ruchu Palikota Robertowi Biedroniowi w organizacji biur poselskich.

Radna PiS Małgorzata Rola z Miastka, położonego na zachodzie województwa pomorskiego, pomaga homoseksualiście Robertowi Biedroniowi z Ruchu Palikota w organizacji biur poselskich, w samym Miastku i w części południowo-zachodniej Pomorza. To wspaniała kobieta, która nie przedkłada interesu partyjnego nad interes społeczny. Potrafiła wznieść się ponad podziałami. To pokazuje jej wielkość – powiedział Biedroń „Dziennikowi Bałtyckiemu”.

Sama radna deklaruje, że pomogłaby także parlamentarzystom Platformy Obywatelskiej. Jej przełożeni z lokalnych struktur PiS w Bytowie nabrali wody w usta, nie chcąc komentować tego posunięcia lub zasłaniając się nieznajomością tematu. A nam wydaje się, że to efekt dobrych relacji PiS z brytyjską Partią Konserwatywną, posiadającą w parlamencie więcej zboczeńców niż wszystkie inne ugrupowania razem wzięte…

Źródło: Dziennik Bałtycki

MM

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=58419 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]