Pepsi-Cola wspiera grupy homoseksualne

Amerykańska firma Pepsi-Cola podarowała ponad milion dolarów grupom pro-homoseksualnym, jednocześnie odmawiając wsparcia grup sprzeciwających się rozprzestrzeniania się w społeczeństwie tej jednostki chorobowej.

Organizacja o nazwie „Kampania na rzecz Praw Człowieka” (Human Rights Campaign – HRC), określająca się jako „Największa amerykańska organizacja cywilna dążąca do osiągnięcia równości przez lesbijki, geje, biseksualistów i transgenderystów”, otrzymała od Pepsi-Cola wsparcie w wysokości 500 tysięcy dolarów – stwierdza raport pro-rodzinnej organizacji American Family Association.

Pepsi-Cola przekazała również dotację w wysokości pół miliona dolarów organizacji o nazwie Straight for Equality, na program prowadzony przez homoseksualną organizację PFLAG (Parents, Families and Friends of Lesbians and Gays). Dyrekcja Pepsi-Cola nie tylko nie ukrywa swych związków i wspierania organizacji homoseksualnych, ale jest z tego dumna. „Cieszymy się, że możemy dalej wspierać nasze partnerstwo z PFLAG” – powiedziałąa Jacqueline Millan, dyrektor działu dotacji.

Jak stwiedza wewnętrzny biuletyn korporacji, firma nakazuje każdemu pracownikowi uczestnictwo w obowiązkowych zajęciach na temat „orientacji seksualnej i wyrażania identyfikacji seksualnej”. Prowadzi też Equal – osobny „dział kadrowy dla gejów, lesbijek, biseksualistów i transgenderowców”.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: WND | http://wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=85632

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content