Wrocław absurdem stoi, czyli Dutkiewicz w akcji

Aktualizacja: 2010-09-2 10:12 pm

Powszechnie wiadomo, że Wrocław absurdem stoi. Dorzucamy więc kolejną informację potwierdzającą ten smutny fakt. We Wrocławiu otwarto schronisko dla zwierząt, które kosztowało … 27 milionów złotych.

Koszt miesięcznego utrzymania w nim zwierzaka to 300 złotych. Tak dla porównania w naszym kraju najniższa emerytura wynosi 700 złotych z groszami. Jak widać polski obywatel jest wyceniany przez demokratyczne władze na niecałe dwa i pół kundla.

Jakby absurdów było mało Rafał Dutkiewicz – o czym donosi nasza ulubiona polskojęzyczna gazeta – powiedział, że teraz trzeba pomyśleć o cmentarzu dla zwierząt. Ciekawe co będzie następne ? Klinika dla piesków czy aquapark dla kotków ? A może lotnisko dla kanarków? Dożyliśmy czasów kiedy to zwierzęta traktuje się z większym szacunkiem niż ludzi. Propaganda lewacka i liberalna zabrania usypiania bezdomnych zwierząt i traktuje ten czyn jako największe barbarzyństwo świata, ale jednocześnie promuje dokonywanie aborcji i eutanazji wśród ludzi.

wroclawianie.info

Za: nacjonalista.pl -- [Org. tytuł: « Wrocław absurdem stoi, czyli Dutkiewicz w akcji»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26507 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]