- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Rasowa nienawiść i “wolne media” w Stanach Zjednoczonych

“Czterech białych mężczyzn pobiło 62-letnią czarną kobietę i dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona “opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby czarnej w parku dla białych”” – informują wzburzone wydarzeniem wszystkie stacje telewizyjne w specjalnych programach informacyjnych…

Wróć!.. Rzeczywistość jest w Stanach Zjednoczonych zupełnie inna: oto czterech czarnych mężczyzn zostało zatrzymanych w Orlando na Florydzie za zaatakowanie 62-letniej białej kobiety oraz dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona “opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby białej w parku dla czarnych” – informuje w zdawkowej informacji lokalna stacja telewizyjna na Florydzie. Policja postawiła zarzuty o “przestępstwo z nienawiści” czterem Murzynom: Christopher Colbert, Erick Golden, Willie Pritts and Antoniette Boone.

Jak zwykle w politycznie poprawnych skomunizowanych mediach “wolnego świata”, informacje tego typu nie przedostają się poza dwunastą stronę gazety i lokalne stacje telewizyjne. Poziom nienawiści ludności czarnej do białej jest zjawiskiem powszechnym w Stanach Zjednoczonych i odzwierciedla się również obiektywnymi wskaźnikami przestępstw, w których ofiarami podają osoby białe.

 

ZOB. RÓWNIEŻ: