Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejne linie lotnicze wprowadzają „neutralną wobec płci” politykę mundurową

W szaleństwie likwidowania różnic pomiędzy płciami, promowania zboczeń lgbt+ i przebudowy społeczeństw, największy udział biorą czołowe korporacje, które kierowane przez szefów podległych światowym siłom zła, ustanawiają nowe trendy.

 

Wśród największych korporacji dominującą rolę odgrywają firmy lotnicze, a ich wpływ i uległość uwidoczniła się podczas tzw. pandemii, gdy bez zastrzeżeń przyjęły one i bezwzględnie egzekwowały absurdalne przepisy sanitaryzmu.

Wiele dużych firm linii lotniczych wprowadziło już dewiacyjne zmiany, jak pisaliśmy na przykładzie amerykańskich linii United Airlines.

Ale i inne firmy nie pozostają w tyle, a nawet próbują wybiec przed szereg obłąkańczego marszu. Jak pisze NewsMax, linie lotnicze JetBlue, Virgin Atlantic i Alaska Airlines, zaczęły wycofywać lub poważnie zmieniać swoje polityki dotyczące uniformów związanych z płcią.

W 2021 roku JetBlue stała się jedną z pierwszych amerykańskich linii lotniczych, która zaoferowała członkom załogi wybór elementów umundurowania, fryzur i kombinacji makijażu, co miało na celu odejście od wcześniejszej polityki firmy dotyczącej ubrań z podziałem na płeć.

Polityka JetBlue dotycząca uniformów, włosów i makijażu uwzględniająca płeć oferuje członkom załogi kombinacje elementów umundurowania, a nie przedmioty oparte na binarnych określeniach płci“ – powiedział sieci rzecznik JetBlue Derek Dombrowski. „Przyjmując spójny i integracyjny program, JetBlue zapewnia, że wszyscy członkowie załogi mogą czuć się reprezentowani.

Virgin Atlantic wydał podobne ogłoszenie, po którym rok później nastąpiła kampania reklamowa, oferując pracownikom LGBTQ+ możliwość „wyboru czerwonego lub bordowego munduru, w zależności od tego, który najlepiej odzwierciedla ich samych.”

Ograniczenia dotyczące widocznych tatuaży, makijażu, spodni i płaskich butów zostały również zniesione przez Virgin Atlantic.

Alaska Airlines również podkreśliły swoją „neutralną pod względem płci” politykę mundurową w 2022 roku, pisząc, że „lakier do paznokci, makijaż, dwa kolczyki na ucho i pojedynczy kolczyk w nosie to opcje ekspresji dostępne dla wszystkich pracowników.”

„Zaktualizowaliśmy również nasze zasady wyglądu, zezwalając na tatuaże w większej liczbie miejsc, więcej opcji fryzur i dostosowujemy nazwy naszych zestawów mundurowych, aby skupić się na dopasowaniu vs. identyfikacji płci.”

 

Kultura arabska vs liberalna degeneracja

W przeciwieństwie do amerykańskich nowych wykolejonych „standardów”, linie lotnicze krajów arabskich podtrzymują dotychczasowe surowe wymagania. Np. linie lotnicze Emirates, ściśle określają wiek (minimum 21 lat), wagę, wzrost, odpowiedni zdrowy wskaźnik masy ciała (BMI), a nawet rozpiętość rąk (212 cm), z wyraźnym zakazem widocznych tatuaży; nie jest dozwolone nawet tymczasowe maskowanie tatuaży kosmetykami czy plastrami. W liniach Kuwait Airlines stewardessa musi mieć minimum 160 cm wzrostu (mężczyzna 167 cm), „wagę proporcjonalną do wzrostu”, również nie do pomyślenia są tatuaże i malowanie paznokci przez mężczyzn (tam nie ma podziału genderowego, lecz naturalny czyli biologiczny). Linie Oman mają podobne wymagania (chociaż preferowani są mężczyźni, kobiety są wyjątkowo dopuszczane) i muszą wykazać się co najmniej 2-letnimi studiami wyższymi.

 

Ideał liberalnego Zachodu: facet w spódniczce, rajstopach i wypchanym biustem

Tak więc jeśli wybierzesz „przebudzone do walki z rasismem i uprzedzeniami” linie amerykańskie lotnicze, spodziewaj się nie tylko zaszczepionych pracowników – ergo mogących rozprzestrzeniać genetyczne mutacje wirusów; pilotów, u których na wysokości 10 kilometrów może wystąpić zator, częsty objaw poszczepienny – ale kawę poda ci osobnik określający się jako niebinarny, z zarostem, długimi włosami albo z kucykiem, z tatuażami, makijażem, kolczykiem w nosie, pomalowanymi paznokciami, w spódniczce i w rajstopach.

Oprac. www.bibula.com
2023-01-31

Skip to content