- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Judaizacja polskich dzieci: Talmudyczny “Golem” stanął w Warszawie

“Ma cztery metry wzrostu i waży 700 kilogramów. Stworzono go z myślą o najmłodszych, którzy potrzebują pomocy, nadziei i odwagi. Gigantyczny CosmoGolem króluje na Polu Mokotowskim.” – donosi z pełnią dumy warszawskie wydanie gazety i portal MojeMiasto.

Ogromna, drewniana rzeźba jest, według pani Marty Skierkowskiej z Fundacji Dzieci Niczyje: “Warszawskim symbolem praw dziecka, zaufania i tolerancji”. Wokół pomnika będą organizowane “spotkania integracyjne i edukacyjne dla najmłodszych” oraz “warsztaty o prawach dziecka, innych kulturach”. Przygotowywane są też zajęcia dla nauczycieli mogących wykorzystać gotowe “scenariusze golemowych zajęć”.

Monstrualne rzeźby CosmoGolema zaszpecają już miasta 13 państw na świecie, m.in. Chin, Pakistanu, Indii i Belgii. Autorem jest nijaki Koen Vanmechelen, belgijski pseudoartysta.

Pomysł Golema bierze się oczywiście z żydowskich mitów talmudycznych, promowanych dzisiaj w sferze publicznej. Tego rodzaju stwora wymyślił w XVI wieku rabin Jehuda Löw, znany jako “Maharal”. Jak pisze gazetka MojeMiasto, rzeźba “Już wtedy była symbolem pomocy i ochrony dla Żydów przebywających w tamtejszym getcie. Teraz drewniany olbrzym tworzy pomost między różnymi kulturami i narodami.”

Nachalne próby judaizacji chrześcijańskich społeczeństw przybrały w ostatnich latach zorganizowaną formę i sponsorowane są przez liczne międzynarodowe kryptożydowskie instytucje. W wielu krajach świata w miejscach publicznych uroczyście zapala się corocznie monstrualne Menory, a czynią to wespół z miejscowymi rabinami najwyżsi przywódcy państwowi oraz filosemicki odłam hierarchów Kościoła katolickiego (abp. Nycz zapalił Menorę w Pałacu Prezydenckim, wraz z rabinami oraz prezydentem Lechem Kaczyńskim). Organizuje się bogato sponsorowane i medialnie nagłaśniane koncerty tzw. muzyki żydowskiej, np. klezmerskiej, którą w uzurpatorski sposób przedstawia się jako żydowski nurt muzyczny.

 
Poczta czeska upamiętnia rabina Loew
Photo source:
MPO – Czech Republic

Ponad wszystko, obowiązuje wszem i wobec nietykalny kult “Holokaustu”, z tysiącami propagandowych filmów, wystaw, spotkań, konferencji, a jakiekolwiek głosy usiłujące wskazać na niejasne fragmenty oficjalnej wersji, niszczy się medialnie oraz używając aparatu tzw. wymiaru sprawiedliwości. Do tego trendu przemiany społeczeństw chrześcijańskich dołączają z pozoru niewinnie wyglądające zabawy organizowane dla najmłodszych oraz ich nauczycieli, właśnie w rodzaju “golemowych zabaw”.

W Pradze czeskiej 7 września br. zorganizowano specjalną międzynarodową konferencję ku czci rabina Loewa – “Maharala”, a poczta Czech wydała z tej okazji znaczek pocztowy upamiętniający tego przywódcę okultystycznego, b. naczelnego rabina Pragi. Jest to powtórne uhonorowanie na znaczku czeskim rabina Loewa, poprzednio uczyniono to w 1997 roku.

Golem według mitologii judaistycznej, jest glinianym tworem stworzonym na kształt człowieka, pozbawionym duszy, a mającym za zadanie – choć o celu tym nie pisze się w popularnych wydaniach encyklopedii dla nie-Żydów – zabijanie katolickich księży oraz każdego kto stoi na drodze żydowskim interesom.

Propagująca wydarzenia w rodzaju pomników golemowych, gazeta i portal “MojeMiasto” należy do grupy “Media Regionalne” wydającej w Polsce 11 tytułów prasy regionalnej, a grupa ta należy z kolei do struktury “Mecom Europe” należącej do niezidentyfikowanego “kapitału z Danii, Norwegii, Holandii oraz Europy Środkowej i Wschodniej”.

LM

ZOB. RÓWNIEŻ: