Aktualizacja strony została wstrzymana

„Karty” tajemniczej organizacji Iluminatów

(Poniższy tekst jest przedrukiem i pochodzi ze strony podanej w ramce ze źródłem. Przytaczamy go niekoniecznie w pełni utożsamiając się ze wszystkimi wysuniętymi tezami. Wszelkie uwagi prosimy kierować do Autora tekstu. – Redakcja BIBUŁY)

W zarzutach kryminalnych Jane Burgermeister wobec uczestników spisku, który ma a celu poprzez masowe szczepienia wywołać depopulację globu, znalazła się tajemnicza organizacja Iluminatów (Illuminati). Według autorki oskarżenia jest to międzynarodowy syndykat kryminalny wykorzystujący międzynarodowe organizacje jak ONZ czy WHO w realizacji niecnych celów. To właśnie członkowie Illuminatów doprowadzili do kryzysu finansowego, który jest też częścią ich planu. Poprzez manipulację rynku finansowego udało im się uzyskać olbrzymie korzyści finansowe, a co za tym idzie środki do realizacji dalszej części morderczego planu. Burgermeister w swoim pozwie podaje dowody na intencjonalne działanie grupy w postaci m.in. produkcji szczepionki z niebezpiecznym wirusem, który przez ekspertów został zakwalifikowany jako broń biologiczna. Dokładniejsze omówienie zarzutów znajduje się w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.
Ponieważ wśród oskarżonych znajdują się tajne i półtajne organizacje, można mieć wrażenie, że Burgermeister należy do zwolenników „teorii konspiracji”, a to może obniżyć wartość jej publikacji i samych zarzutów. O Iluminatach krąży już dość dużo informacji jak np. tutaj [link]:  – nie będziemy więc tego powtarzać. W związku z tzw. pandemią warto jednak wspomnieć o dziwnej historii jaka się wydarzyła w na początku lat 90-tych w Teksasie.

Jackson

Otóż  Steve Jackson z Austin zaprojektowalat serię „kart Illuminati” (Illuminati Cards). W 1990 roku,  nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał,  choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była „Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?
Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, stała się od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi.  Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Wydaje się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata. Kilka z kart zostało już „zagranych” jak te:
Illuminati cards1

Jeśli jesteście zaszokowani to nie bez powodu. Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które „rozdał” Jackson.

Illuminati cards2

Pierwsza z nich symbolizuje cel – redukcję populacji. „Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości” – czy nie jest to zbiezne z „przykazaniami” na Georgia Guidstones, o których pisaliśmy jakiś czas temu? Karta nawołuje też do destrukcji kilku „Wielkich Miejsc (miast?)”, do pięciu – bez rozpętywania II wopjny światowej. Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako prestekst służy walka z chorobami zakaźnymi.

Illuminati cards3

Kolejna karta najbardziej nas interesuje bowiem idealnie pasuje do obecnej sytuacji z pandemią. Karta dosłownie nazywa się „Epidemia” i oznacza atak, który pozostawia „cel” w stanie „dewastacji”.
Z uwagi na brak miejsca nie sięgamy do inych kart i ich opisu, zachęcamy do zainteresowania się tematem. W grze Jacksona występuje wiele wydarzeń obserwowanych w realnym świecie – kryzys finansowy, fałszowanie historii, wojna z terrorem, militaryzacja życia publicznego itd. Z kilku znalezionych linków polecamy nagranie na YouTube:  The Illuminati Card Game
Wygląda na to, że „elity” nieźle się bawią, i że całą rozgrywka z pandemią jest elementem jakiejś szatańskiej gry. Od nas zależy czy będziemy tylko w niej pionkami.

Za: Grypa666 | http://grypa666.wordpress.com/2009/08/12/359/ | Następny wpis

Skip to content