Aktualizacja strony została wstrzymana

Szkodnik w Watykanie użył hasła „Odbudować lepiej” świat – hasła wyborczego Joe Bidena

Franciszek-Bergoglio wygłosił przemówienie z okazji „Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawością”, w którym, oprócz różnych sloganów, użył hasła „Zbudujemy z powrotem lepszy [świat]”.

Jakkolwiek w przemówieniu (wersja angielska) użyto hasło „Building Back Better”, to nie odbiega ono wiele od powszechnie używanego w Stanach Zjednoczonych hasła „Build Back Better”, które było oficjalnym sloganem kampanii lewicowego kandydata na prezydenta USA, Joe Bidena.

W dokumencie tłumaczonym na język polski, Franciszek-Bergoglio mówi:

„Tematem tegorocznego Dnia są słowa: «Odbudować lepiej: w stronę świata po Covid-19 inkluzywnego dla niepełnosprawności, dostępnego i zrównoważonego». Uderza wyrażenie „Odbudować lepiej”.

Rzeczywiście uderza wyrażenie „Odbudować lepiej”, które w lewicowym ujęciu i w poszechnym zastosowaniu w Stanach Zjednoczonych oznacza powrót na stare tory manipulacji sprzed-trumpowych czasów oraz przyspieszenie procesu budowy Nowego Porządku. W zamyśle Franciszka-Bergoglio chodzi o Nowy Światowy Porządek, do którego niejednokrotnie odnosił się i do czego wzywał, również na forum ONZ. Te intencje „Wielkiego Resetu” świata podkreśla tłumaczenie na język włoski, gdyż w dokumencie włoskim użyto zwrotu „Riconstruire Meglio” co jeszcze bliżej odpowiada hasłu komunistycznego kandydata Joe Bidena.

Zamysł budowy masońskiego Nowego Porządku Światowego przedstawił Franciszek-Bergoglio raz jeszcze w artykule wydrukowanym w The New York Times („Pope Francis: A Crisis Reveals What Is in Our Hearts” by Pope Francis, November 26, 2020).

Oprac. www.bibula.com
2020-12-05

Skip to content