- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

CNN stosuje język “neutralny płciowy”: nie tylko kobiety mają szyjkę macicy…

Ultra-lewicowa stacja telewizyjna CNN umieściła na swojej stronie internetowej artykuł o nowych rekomendacjach Amerykańskiego Towarzystwa do walki z chorobami nowotworowymi (American Cancer Society), które postuluje podniesienie wieku dokonania pierwszych cytologicznych badań profilaktycznych szyjki macicy, z obecnych 21 lat na 25 lat.

Artykuł opisuje szczegóły nowych rekomendacji, czynników ryzyka zachorowania na raka szyjki macicy, możliwości zakażenia wirusem brodawczaka HPV, itp, jednak w tekście najbardziej rzuca się w oczy to, że ani razu nie użyto w nim słowa “kobieta”, w żadnej formie czy odmianie. Zgodnie z nowymi politpoprawnymi wytycznymi wielu serwisów informacyjnych, stacji telewizyjnych czy radiowych (np. AP, Reuters, BBC, CNN), wprowadzono i używa się tzw. “język neutralny płciowo”, czyli nowomowę neo-marksistowską, mającą na celu wyeliminowanie “stronniczości” wobec płci czy tzw. płci społecznej. Do nowych tzw. standardów zmuszono dziennikarzy, redaktorów i edytorów, którzy zresztą potulnie i z werwą przystosowują się do nowej cenzury genderowej.

Artykuł w serwisie CNN zaczyna się słowami: “Individuals with a cervix…“, w sposób absurdalny sugerując, że oprócz kobiet są jeszcze jakieś inne osobniki mające szyjkę macicy.

Kliknij aby powiększyć

Photo Source (screenshot): CNN