- Bibula – pismo niezalezne - https://www.bibula.com -

Plan Gowina: Testy, testy, kontrola Polaków, obozy odosobnienia

Gowin przedstawił “Plan Sośnierza”. Testy w kierunku koronawirusa na szeroką skalę i kontrola kontaktów

– Testy w kierunku koronawirusa na szeroką skalę, kontrola kontaktów Polaków, sieć izolatoriów zróżnicowanych ze względu na stan pacjentów oraz izolowanie grup szczególnego ryzyka – to elementy tzw. planu Sośnierza, przedstawionego we wtorek przez prezesa Porozumienia Jarosława Gowina.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAPAutor: Beata Kołodziej

Za: stefczyk.info (2020.04.14) – [Org. tytuł: «Gowin przedstawił “Plan Sośnierza”. Testy w kierunku koronawirusa na szeroką skalę i kontrola kontaktów»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Tak więc plan stworzony pod wodzą uniwersalnego człowieka pasującego do każdej koalicji i ugrupowania – bo Gowin jest takim osobnikiem – został opracowany gdy był on “jeszcze wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego”. Jak widzimy, plany rządowe i innych czynników rządowych upodabniają Polskę do państwa policyjnego w najgorszych formach: kontroli nad tzw. chorymi obywatelami; izolacji podejrzanych w jakichś na razie niesprecyzowanych ośrodkach odosobnienia (“sieć izolatoriów”) w niesprecyzowanych warunkach odosobnienia;  kontroli wielu innych grup (na razie w formie obowiązkowych aplikacji na obowiązkowych telefonach), no i oczywiście karania wszystkich nieposłusznych.

Czy ci ludzie nie widzą, że ta cała globalna socjotechniczna pandemia ma na celu właśnie kontrolę nad każdym obywatelem?! Źe powszechne testowanie ma na celu: 1) dokładną identyfikację każdego; 2) kontrolę nad każdym w postaci zakwalifikowania go do jednej z grup ryzyka (niekoniecznie zdrowotnego ryzyka); 3) na wzór chiński – już wdrożony tam na kilkuset mili0nach ludzi – umożliwi zdalne ograniczenie, np. korzystania z komunikacji miejskiej; 4) w razie potrzeby można będzie zastosować środki w postaci odosobnienia. Ten wdrożony model nie wyjdzie z użycia, nawet gdy tzw. pandemia zostanie odwołana! Nie tylko nie wyjdzie, ale będzie rozwijany, rozszerzany, dopracowywany, aż stanie się tak standardowy i “normalny”, że nie będziesz mógł pójść kupić sobie bułki do lokalnego owada, jeśli nie dostaniesz pozwolenia na aplikacji. Nie zastosujesz się? Przecież wiadomo, ileż to parametrów przesyłanych jest do “centrali” w czasie rzeczywistym z twojego telefonu (załaduj sobie aplikację np. Sensor Toolbox, to zobaczysz…) Natychmiast uchwycą, że oddaliłeś się o metr od zakreślonego przez Brata okręgu. I dostaniesz karę, finansową (automatycznie ściągną ci z banku), ale i może pomniejszą ci twój okrąg wolności.

Czy ci ludzie tego nie widzą, że uczestniczą w masowej zorganizowanej akcji wszystkich zainteresowanych rządów, bo każda władza pragnie kontroli i często jest to jedyny cel władzy. Jak widać władza w Polsce też ma chyba jedynie to na celu. A to, że wyniki testów w sumie nic dzisiaj nie znaczą, bo są one dokładne tak na oko w 50% i że nie wykrywają aktywnego wirusa – to wszystko nie ma znaczenia. Liczy się podbijana statystyka, liczy się wdrożenie takich procedur, aby skutecznie kontrolować każdego obywatela z osobna, a poprzez takie programy i poprzez ogłupiające media – całe społeczeństwo.