Aktualizacja strony została wstrzymana

Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści…

Okazuje się, że samo pokazanie ilu Żydów pracuje w danej w firmie już jest mową nienawiści. Popularny Steve-O z „Jackass” ma teraz nie lada kłopoty przez to, że na grafice pokazał wszystkich Żydów pracujących w CNN.

Steve-O został oskarżony o mowę nienawiści. Czy kogoś zwyzywał? Obraził? Nawoływał do jakichś czynów zabronionych? Nie, nic z tych rzeczy.

Jedyne co zrobił popularny celebryta to pokazanie ilu Żydów pracuje w uwielbianej przez amerykańskich lewicowców stacji CNN. Czy policzenie ilu Polaków pracuje w jakiejś firmie mogłoby zostać uznane za mowę nienawiści? Na pewno nie, bo i niby dlaczego?

Żydzi zdają się jednak uważać, że samo wypowiedzenie słowa „Żyd” na głos jest już antysemityzmem.

Grafika którą zmieścił Steve-O informuje, że Żydzi stanowią zaledwie 2 procent amerykańskiego społeczeństwa, są jednak znaczącą siłą w mediach opiniotwórczych, z których Amerykanie czerpią wiedzę o świecie.

Miejmy nadzieję, że ten niewinny wpis nie zakończy kariery celebryty.

AKTUALIZACJA: wpis już zniknął z Twittera, ale grafiki nie płoną.

Grafika, którą udostępnił Steve-O na Twitterze.

Źródło: Twitter

Za: Najwyższy Czas! (29/07/2019) – [Org. tytuł: «Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy. Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]»]

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 


 

Za: | https://nczas.com/2019/07/29/steve-o-z-jackass-ma-powazne-problemy-policzyl-zydow-pracujacych-w-cnn-i-zostalo-to-uznane-za-mowe-nienawisci-foto/ |Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy. Policzył Å»ydów pracujÄ…cych w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]

Skip to content