Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści…

Aktualizacja: 2019-07-29 6:29 pm

Okazuje się, że samo pokazanie ilu Żydów pracuje w danej w firmie już jest mową nienawiści. Popularny Steve-O z „Jackass” ma teraz nie lada kłopoty przez to, że na grafice pokazał wszystkich Żydów pracujących w CNN.

Steve-O został oskarżony o mowę nienawiści. Czy kogoś zwyzywał? Obraził? Nawoływał do jakichś czynów zabronionych? Nie, nic z tych rzeczy.

Jedyne co zrobił popularny celebryta to pokazanie ilu Żydów pracuje w uwielbianej przez amerykańskich lewicowców stacji CNN. Czy policzenie ilu Polaków pracuje w jakiejś firmie mogłoby zostać uznane za mowę nienawiści? Na pewno nie, bo i niby dlaczego?

Żydzi zdają się jednak uważać, że samo wypowiedzenie słowa „Żyd” na głos jest już antysemityzmem.

Grafika którą zmieścił Steve-O informuje, że Żydzi stanowią zaledwie 2 procent amerykańskiego społeczeństwa, są jednak znaczącą siłą w mediach opiniotwórczych, z których Amerykanie czerpią wiedzę o świecie.

Miejmy nadzieję, że ten niewinny wpis nie zakończy kariery celebryty.

AKTUALIZACJA: wpis już zniknął z Twittera, ale grafiki nie płoną.

Grafika, którą udostępnił Steve-O na Twitterze.

Źródło: Twitter

Za: Najwyższy Czas! (29/07/2019) – [Org. tytuł: «Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy. Policzył Żydów pracujących w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]»]

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 


 

Za: -- [Org. tytuł: «Steve-O z „Jackass” ma poważne problemy. Policzył Å»ydów pracujÄ…cych w CNN i zostało to uznane za mowę nienawiści [FOTO]»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109051 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]