Aktualizacja strony została wstrzymana

Dyrektor katolickiej szkoły przyłapany na grupowym seksie homoseksualnym

Dyrektor katolickiej szkoły podstawowej w powiecie Westchester w stanie Nowy Jork, został aresztowany w niedzielę, 13 lipca br. gdy wraz z dwomi innymi mężczyznami biegał nago po podwórku opuszczonego domu w Orchard Hill.

41-letni Gabriel DeJesus, dyrektor szkoly „Serca Jezusowego” Sacret Heart School for the Arts z Mont Vernon, został zwolniony i normalnie jak gdyby nigdy nic udał się w poniedziałek do pracy – jako dyrektor szkoły katolickiej. Zapytywany przez reporterów odmówił wywiadów i jedyne co powiedział, to że „popełnił błąd”.

Policja przekazała informację, że DeJesus, 31-letni Francesco Autera oraz jeszcze jeden mężczyzna poznali się na internecie i wybrali sobie opuszczony dom celem dokonywania aktów grupowego seksu homoseksualnego. Sąsiad opuszczonego domostwa zadzwonił na policję gdy zauważył przebywających w opuszczonym domu nieznajomych. Po przybyciu, policja zatrzymała nagich mężczyzn.

Nowojorska Archidiecezja nie wypowiedziała się w tej sprawie i stwierdzono jedynie, że „planowana jest rozmowa z policją”.


ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz


CZYTAJ:


CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:

Skip to content