USA: Rezolucja 'ocalałych z Holokaustu’ o zwrot mienia w „każdy możliwy sposób”

Na spotkaniu organizacji o dźwięcznej nazwie „Amerykański Zlot Żydowskich Ocalałych z Holokaustu i ich Potomków” (American Gathering of Jewish Holocaust Survivors and Their Descendants) podjęto w zeszłym tygodniu rezolucję, w której padają słowa, że: „potwierdzamy i jednoznacznie wspieramy absolutne prawa ocalałych z Holokaustu do kontynuowania wszystkich moralnych i materialnych roszczeń, włączając w to roszczenia dotyczące własności i pozwów do instytucji ubezpieczeniowych, w każdy odpowiedni [możliwy] sposób.” („in every appropriate venue„)

Oświadczenie organizacji ma na celu wywarcie nacisku na przegłosownie nowej ustawy, która przygotowywana jest w Kongresie USA, „otwierającej drogę dla ocalałych do sądzenia europejskich firm ubezpieczeniowych.”

KOMENTARZ BIBUŁY: W każdy odpowiedni [możliwy] sposób („in every appropriate venue„), znaczy, że stopień „odpowiedności” sposobów działalnia będzie elementem zależnym od sytuacji. Gdy prośba, perswazja, szantaż nie pomoże, zastosuje się „przypalanie żelazem”. Dla osiągnięcia swoich z góry założonych i niemożliwych do dyskusji celów, każdy sposób stanie się dobry, właściwy i odpowiedni. A ustawa gotowana w Kongresie mówiąca o „europejskich instytucjach ubezpieczeniowych”, dotyczy w głównej mierze Polski. Niemcy już swoje zapłacili i stali się dzisiaj wielki sprzymierzeńcem oraz polityczno-militarnym aliantem (np. w „walce z Irańskim zagrożeniem”), Szwajcarzy też się ugięli w jednej sprawie, choć później się postawili, Austriacy też coś dołożyli, a teraz przychodzi kolej na „najbardziej antysemicki kraj”, czyli Polskę.

Testem otrzeźwiającym niektórych proamerykańskich zaślepionych ideologów, będzie zachowanie się Stanów Zjednoczonych w sprawie roszczeń żydowskich wobec Polski, szczególnie gdy Hilaria dojdzie do władzy – ta sama, która już przed laty podpisała żydowską petycę o „zwrot mienia żydowskiego”. Nie wolno mieć złudzeń co do zachowania się USA, które jest zręcznie sterowane przez lobby żydowskie, i można być pewnym po której stronie konfliktu stanie.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content