Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Emisja oburzających prohomoseksualnych reklam skierowanych do młodzieży

Największy na świecie aborcyjny koncern, organizacja o nazwie „Planowane rodzicielstwo” (Planned Parenthood), rozpoczął nową akcję medialną promującą promiskuityzm, antykoncepcję i akceptację homoseksualizmu – wszystko w jednej reklamie telewizyjnej.
Reklamy, które pojawiły się już na kanałach stacji MTV, VH-1, Comedy Central i TLC i będą emitowane przez dwa miesiące, wyprodukowane zostały przez oddział organizacji odpowiedzialny za produkcję i dystrybucję reklamową – Planned Parenthood Golden Gate (PPGG). Kreują one stereotyp Stefana – szczęśliwego geja, który „edukuje” nastoletnią młodzież, pasażerów samolotu, o „bezpiecznym seksie”, rozdając im prezerwatywy. Na koniec reklamy, Stefan siada na kolanach pilota samolotu.

Jak mówi prezydent PPGG, Dian J. Harrison: „PPGG stworzyło tę kampanię reklamową, celem podkreślenia jak ważny jest temat zdrowia seksualnego. Temat przedstawiany jest w kreatywny sposób, łamiąc nieefektywne paradygmaty opierania się na taktykach strachu. Celem jest zainspirowanie do pożądanej zmiany zachowania. […] Chcemy, aby młodzi ludzie przejęli całkowitą kontrolę nad swoim zdrowiem seksualnym i swoim samopoczuciem, poprzez korzystanie ze [środków] zapobiegających, za każdym razem gdy współżyją oni seksualnie. Przekaz reklam ma na celu unormalnienie tematu zapobiegania ciąży i bezpiecznego seksu, i czynione jest to w zdrowy, humorystyczny sposób.”

PPGG znane jest z produkcji niemoralnych reklam. W 2007 roku wyprodukował reklamę, w której niechlujnie wyglądający „anioł” przygląda się aktowi seksualnemu, by w pewnym momencie nacisnąć pilota telewizyjnego i cofnąć nagraną scenę łóżkową, zmieniając zachowanie się kobiety, która przed stosunkiem prosi o zastosowanie prezerwatywy, na co mężczyzna mówi: „Ach tak, oczywiście”, a kobieta odpowiada: „Amen!”.

Zgodnie z opublikowanymi danymi zwrotów podatkowych, organizacja PPGG w 2006 roku otrzymała 12.2 miliona dolarów w postaci środków rządowych, co stanowi przeszło połowę jej budżetu.

Jim Sedlak, dyrektor ruchu pro-life – American Life League’s STOPP International, żąda wycofania tych subwencji: „Bezwstydne wpływanie na młodzież poprzez promowanie moralnie karygodnych reklam telewizyjnych, jest jeszcze jednym powodem, aby wszystkie fundusze pochodzące od podatników, były natychmiast cofnięte.”

 

Największy w Stanach Zjednoczonych i na świecie aborcyjny koncern o nazwie „Planowane Rodzicielstwo” (Planned Parenthood), posiadający na terenie Stanów Zjednoczonych prawie 900 ośrodków aborcyjnych, utrzymuje się w 1/3 z dotacji rządowych, wynoszących prawie 300 milionów dolarów rocznie. W tzw. klinikach dokonuje się masowego ludobójstwa nienarodzonych dzieci i prowadzi się „edukacyjne” programy namawiające do i ułatwiające tzw. aborcję oraz promuje się promiskuityzm i antykoncepcję, szczególnie wśród młodzieży.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Skip to content