Kanadyjski urząd statystyczny publikuje dane: Runął kolejny mit środowisk homoseksualnych

Kanadyjska krajowa agencja statystyczna Statistics Canada opublikowała dane, które po raz kolejny burzą jeden z mitów propagowanych przez środowiska homoseksualne, jakoby w społeczeństwie żyje „10 procent homoseksualistów”.

Oficjalny „portret rodziny kanadyjskiej” zawarty w statystykach na lata 2001-2006, po raz pierwszy zawiera pojęcie „małżeństw gejowskich”. Od 2006 roku, kiedy to „małżeństwa” homoseksualne zostały w Kanadzie zalegalizowane, zarejestrowano 45 300 „par małżeńskich”, z czego 7 435, czyli 16,5 procenta, zawarło „związek małżeński”. Pomimo nieustannej kampanii propagandowej usiłującej wmówić w świadomość i podświadomość magiczną liczbę „10 procent”, z danych wynika że homoseksualne „pary małżeńskie” – zarejestrowane jako „związki”, bądź też żyjące bez „związków” – stanowią zaledwie 0.6 procenta wszystkich związków małżeńskich żyjących w Kanadzie. Liczba to jest porównywalna do danych statystycznych innych krajów: w Nowej Zelandii wynosi ona 0.7 procenta, a w Australii 0.6 procenta.

Pomimo propagandy medialnej, pomimo przepisów ułatwiających zawieranie homoseksualnych „związków małżeńskich”, wcale nie znajdują one popularności w tych środowiskach. Wynika to ze znanej cechy homoseksualistów, dostatecznie zaobserwowanej i zbadanej w wielu krajach świata, wskazującej iż preferują oni częste zmienianie partnerów. Badania mężczyzn poniżej 30 lat żyjących w Amsterdamie, przeprowadzone w 2003 roku, a sponsorowane przez przyjazne dla tych środowisk organizacje typu Dutch AIDS, wykazują że przeciętny homoseksualny mężczyzna ma 22 partnerów rocznie, mężczyzna żyjący „w stałym związku” ma 8 partnerów rocznie, a ten tzw. „stały związek” trwał średnio zaledwie 18 miesięcy.

Sącząca się demoralizująca propaganda destabilizuje też resztę społeczeństwa kanadyjskiego, co zauważyć można we wskaźnikach statystycznych normalnych małżeństw. W 2006 roku liczba małżeństw spadła w ciągu pięciu lat, od 2001 roku, z 70,5 procenta do 68.6 procenta. W tym samym czasie wzrosła też liczba niezalegalizowanych heteroseksualnych związków parterskich.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

CZYTAJ:

 

CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content