Aktualizacja strony została wstrzymana

Brytyjska lewacka organizacja pozarządowa chce przepisów ograniczających liczbę dzieci w rodzinach

Brytyjska pozarządowa organizacja lobbująca za tzw. kontrolowaną rozrodczością, wezwała w swoim raporcie do wprowadzenia przepisów ograniczających rodziny do posiadania najwyżej dwójki dzieci.

Lewacka organizacja Optimum Population Trust – OPT, w raporcie zatytułowanym Youthquake [sam tytuł to typowa zbitka słowna: Youth+Quake], twierdzi, że rząd brytyjski powinien przeprowadzić kampanię mającą na celu przekonanie „par” [w oryginale: couples, nigdy nie używane w znaczeniu: „pary małżeńskie”] do „zatrzymania się przy dwójce dzieci” i do „jednego dziecka mniej.” Raport przywołuje pseudoargumenty, jakoby to „każde urodziny dziecka w Wielkiej Brytanii, poprzez nieuchronną konsumpcję zasobów naturalnych i generowanie zanieczyszczenia, są odpowiedzialne za destrukcyjne zmiany środowiskowe około 160 razu większe niż w Etiopii czy 35 razy większe niż w Bangladesz”.

Szef grupy OPT, cytowany chętnie przez pismo The Guardian, wykładowaca „planowania rodziny” na Universtity College, prof. John Guillebaud, pisze, że „populacja Wielkiej Brytanii wzrosła o 20 procent od 1950 roku […] i te liczby rosną szybciej niż kiedykolwiek.”

Prof. Guillebaud, z pewnością znając doskonale zagadnienie, nie jest jednak skłonny do przypomnienia faktów pokazujących jasno, że ludność Wielkiej Brytanii rośnie nie za sprawą większej liczby urodzin, lecz w wyniku prowadzenia nieodpowiedniej polityki imigracyjnej sprowadzającej miliony ludzi z obcych kulturowo stref świata. Jakkolwiek ludność Wielkiej Brytanii wzrasta, to dzietność ludności stricte brytyjskiej – maleje.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content